Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véletlenül felhívtam háromszor...

Véletlenül felhívtam háromszor a segélyhívót, lesz ennek következménye?

Figyelt kérdés
A kérdés adja magát, hogy hogy a csudába. A farzsebemben volt, és amikor később ránéztem, akkor láttam, hogy volt 3 darab segélyhívásom. Azért csak annyi, mert utána szerencsére lezárt a telefonom. Felhivtam őket, és elnézést kértem, de gyorsan elbúcsúztak, gondolom, hogy ne foglaljam fölöslegesen a vonalat. Persze szörnyen röstellem a dologot, meg ég a pofám rendesen, de már megtörtént. Lesz ennek valami következménye? Feljelentés, bírság, stb.? Amúgy megnéztem, hogy mégis hogy a tökbe tud a s*ggem 104-et tárcsázni. Hát úgy, hogy nem kell tárcsáznia, mert egy menüből kell csak választani, hogy 104, 107, 112, 911, stb, szóval bárhova bök a s*ggem, egyből megy a segélyhivás.
2023. nov. 2. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Zárd le a képernyőt. És nem, nem lesz következménye.
2023. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hahaha, ez velem is előfordult: a zsebem hívta fel őket 10 perc alatt kétszer is (akkortájt kezdett önálló életre kelni a mobilom: videókat, fotókat, 15-20 perces hangfelvételeket készített a zsebemben, stb.). Harmadszorra már én hívtam őket, hogy bocs, nehogy már azt higgyék, hogy szándékosan szórakozom velük. :D
2023. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Farzsebben telefon. Taps-taps...
2023. nov. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha elnézést kértél, akkor nem lesz gond.

Nem fognak veled csacsogni, nem az a dolguk.

Vigyázz a telóra, mert ha sokszor előfordul, akkor lehet belőle gond. Volt akit megbüntettek. Igaz ő nem csak simán felhívta, hanem zaklatta is őket, elküldte a ...ba és hasonlók. Viszont ha sokszor hívod és mondjuk kiküldenek valakit hogy nézzék meg mi van ezzel hogy állandóan tárcsázza a segélyhívót de nem szól bele, akkor a kiszállást ki kell fizetni.

2023. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem lesz gond. Naponta több száz, vagy akár több ezer véletlen hívás van, ők pedig elég rutinosak ahhoz, hogy megállapítsák, mikor történt véletlen hívás.
2023. nov. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is sikerült már 2x és mind a 2 alkalommal visszahívtak, h van e valami probléma, szükségem van e segítségre. Elnézést kértem, kb 2 mondatban elmondtam, h véletlen hívás történt, nem lett semmi belőle.

A beállításokban átírtam a segélyhívó számot a tesóm telefonszámára, így utána már csak őt hívtam véletlenül. Azóta már nem androidosom van, ios-szel meg sokkal nehezebb véletlen hívást indítani.

2023. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehet "véletlenül" felhívni valakit?


20 éve vannak különböző telefonjaim, de még egyszer sem "sikerült"

2023. nov. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a bekapcsológomb többszöri benyomódása aktiválta.
2023. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 érintőképernyővel? Pl úgy lehet, h ott van a lezárt kijelzőn is a segélyhívás gomb sok telefonnál. Miközben teszed be a zsebedbe véletlenül hozzáérsz és kész, nem nagy tudomány.

Egyébként nekem a 2 alkalom kb 1 hét alatt történt. Előtte nagyjából 20 évig nekem se volt ilyen, szóval ne aggódj bárkivel megeshet bármikor. #6 voltam

2023. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem még szerencsére nem történt ilyen, de az LG telefonomon nekem nem a zároló képernyőn van 1 segélygomb, hanem ahol a pin-t kell beirni az alatt... hát volt már hogy majdnem sikerült rányomni, de nagyon vigyázok, ill a kikapcsolásnál kijön nekem 3-4 gom, hogy mit szeretnék, kikapcsolni, segélyhivást inditani, képernyőkép, ill újra inditás, ott is volt mikor majdnem mellé nyomtam, bár a kikapcsolás résznél talán előbb megkérdezi, hog y biztos e, legalábbis kikapcsnál ill restart-nál előbb "kijön" külön az adott gomb és újra meg kell nyomni, gondolom a segélygomb is előbb kérdez, pin beirásnál ami van gondolom azonnal hivja. Volt olyan telóm is ahol a képernyőzáron volt a gomb, anyukámnak most is olyanja van, szóval ha valaki óvatlan nem nehéz megnyomni.
márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!