Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4g vagy Samsung Galaxy S?

Iphone4g vagy Samsung Galaxy S?

Figyelt kérdés
jövő hónapban cserélek telefont szerintetek melyik a jobb? melyiket érdemes venni?
2010. okt. 19. 17:46
1 2 3 4 5 6
 11/56 niginhoo ***** válasza:
55%

Egyértelműen Galaxy S! Nem azért, mert ilyenem van, vehettem volna iphone-t is. Nagyon sok érv van a samsung mellett, csak hogy a nagyobbakat említsem:

- nyílt forráskód, ez által tömegszámra ingyenes programok,

- az iphone-ba csak a márkát kell megfizetni, egyébként semmi olyan pluszt nem tud, amiért megvettem volna,

- olvassatok utána a teszteknek, hogy az android op. rendszer már most odavágta az egész apple-t!


Többet talán nem is említenék, az iphone mindig is egy szar volt, valószínűleg nem is lesz ennél jobb.. Azokat az óriási kezdeti hiányosságokat amik voltak, talán kijavították már a 4-be, nem tudom, nem olvastam még utána. De egyértelműen samsung!!!

2010. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
33%

Nézd meg a galaxy hátát, az olcsó kínai gyerekjátékok anyagából készült.

Nincs rá értelmes program? Nem tudom, hogy te melyik világon élsz vagy mennyi LSD-t fogyasztottál de amíg az applestore-ban 250000 program van addig az android market elbújhat az 50000-el, és ha egy normális facebook appot akarsz akkor nem kell fél órát keresgéljél egy használható után.

Még megemlíteném, hogy az apple rendszere nem omlik össze attól ha kijön egy új játék és egyszerre több mint 100-en akarják letölteni, az androidot öröm volt nézni ahogy elhasalt az Angry Birds-től.


Röviden:

A samsungal egy szar, ócska telefont kapsz ami szaggat + a szín kompozíció kiégeti a szemedet. Ez a 2 alábbi videó nagyon jól rámutat a lényegre.

http://www.youtube.com/watch?v=aMndZjjn8p4

http://www.youtube.com/watch?v=QfsgRys2b6Q

2010. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
70%
jólvan tapló ájfonos fröcsögj még attól sokkal jobb lesz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
36%

eszedbe ne jusson iphonet venni csak ezek a fanatisták magasztalják az egekbe akik megveszik és örülnek a fejüknek hogy iphonejuk van.

akármilyen másik telefonnal többre mész

2010. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
33%
A legtöbb ember azért szidja mert nekik nem adatik meg egy iphone, eléggé szánalmas, de hát valamire mégis ki kell verni :|
2010. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 bp1985 ***** válasza:
52%

" applestore-ban 250000 program van addig az android market elbújhat az 50000-el"


Az tény, hogy nincs annyi program, de ami van, az nem baromság, mint az IPhone-ra. Köszi, volt az a sz@rom, el is adtam szerencsére. Tudod mi a jó az IPhone4-be? Hogy fém, és a méh telepen átveszik, ha meguntad.

2010. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:

"A legtöbb ember azért szidja mert nekik nem adatik meg egy iphone, eléggé szánalmas, de hát valamire mégis ki kell verni :|"


képzeld nekem megadatna egy iphone-ra, csak én elvárom hogy a pénzemér kapjak normális használható szolgáltatásokat is. megveszitek mert drága és utána veritekrá magatokat meg azzal jöttök hogy a többi műanyag...ha már nincs más mit felhozni.

te vagy a szánalmas a többi ilyennel együtt.

2010. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 niginhoo ***** válasza:
36%

"Nézd meg a galaxy hátát, az olcsó kínai gyerekjátékok anyagából készült."

Hát tudod, aki már ennyiért vesz telefont, az tanulja meg annyira kezelni, hogy ne ejtse le. Aki erre nem képes, az vegyen nokia 3310-et, mert az olcsó és nem kell sajnálni..


"az applestore-ban 250000 program van addig az android market elbújhat az 50000-el, és ha egy normális facebook appot akarsz akkor nem kell fél órát keresgéljél egy használható után."

Ehez csak annyit mondanék, hogy gondolom tudod, az android nincs sok ideje.. Ezek a programok hihetetlen kevés idő alatt gyűltek össze, és az szerverük sem lehet még akkora, hogy elbírjon nagyobb terheléseket.. Képzeld, normális face app-ért nem kellett fél órát keresgélnem, hiszen magyarországon csak a magyar hozzászólásokat látom és van értékelve is. Hamar kiderül, hogy melyik a selejt és melyik jó. Körülbelül 5 percet vett igénybe!

Ja és majdnem kihagytam, hogy az 50.000 appból körülbelül 40.000 (vagy több) INGYENES!!! Így nem kell fizetnem mondjuk egy olyan f@szságért, amit csak letöltök, megnézek, aztán törlök ;)


"A samsungal egy szar, ócska telefont kapsz ami szaggat + a szín kompozíció kiégeti a szemedet"

Ha van annyi eszed, hogy beállítod a fényerőt, akkor nincs ilyen problémád, de szerintem ez amúgy is egy marhaság.

Ezzel a szar kijelzővel és gondolom az ócska amoleddel csupán csak 3 napot bír a telefon úgy, hogy folyamatosan használom.. Gondolom ebbe is sokkal jobb az apple sz@rotok!!!

2010. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 niginhoo ***** válasza:
36%
Ja és még így utólag jelezném, hogy lett volna pénzem megvenni az iphone4-et is, nem ezzel van a gond.. Egyszerűen nem veszek sz@rt, amit ráadásul 280ezer helyett megkaphatok akár 120ért is, és megbízhatóbb, jobb verzióban!
2010. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
49%

"Gondolom ebbe is sokkal jobb az apple sz@rotok!!!"

Természetesen ;)


Az iOS zártságához annyit fűznék hozza, hogy nagyon hasznos ugyanis nincs mindenféle 2 perc alatt összedobott program és nincsnek vírusok, trójaik amiket az androidról már nem mondhatok el. ( [link] De ha nektek továbbra is sz@r kóreai műanyag ocsmányság kell akkor mégis ki legyek én, hogy ebben meggátoljalak? Csak a kérdezőt akartam rávezetni a helyes választásra.


Részemről befejeztem a vitát, ez a hely nem arra való.

2010. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!