Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel járnék jobban egy...

Mivel járnék jobban egy használt iphone 11 pm vagy egy új Samsung A54?

Figyelt kérdés
Kicsit a Samsung felé billenek mert az mégis csak új lenne meg eddig is Samsungom volt.
2023. nov. 3. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iPhone 11 már kicsit régi, még max 2 évig lesz rá update, aztán annyi. Plusz az iPhone 11 még IPS kijelzős, a Samsung meg AMOLED.
2023. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Az Android ra se lesz sokkal tovább frissítés két évnél 😂
2023. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha iPhone, akkor legalább egy 13, de Androidból meg van a Samsungtól jobb az alsó és középmezőnyben.
2023. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 11 pro max van. Imádom.

#1 a kérdező a pro maxet kérdezi és az már oled kijelzős, nem ips.

2023. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. A Pro már oled. Plusz van zoomkamera. Ettől függetlenül az A54 tovább kap támogatást és legalább új készülék. Én személy szerint jobban szeretem a Samsung rendszerét, de azért a 11 pro max összességében jobb szerintem. Csak ugye az régebbi meg használt is, így az A54-et mondom végülis mert az sem rossz. Egyáltalán nem.
2023. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az iphonet venném, de azért mert iphonet használok évek óta. De ha neked bevált a samsung, akkor csalódás lenne egy iphone. Akkor samsungot vegyél
2023. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!