Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miét csinálja ezt a telefonom ?

Miét csinálja ezt a telefonom ?

Figyelt kérdés
Először azt hittem a pára miatt ugrál a kijelzőm ahogy bejöttem a házba lecsapod rá a pára de már egy ideje nem párás de akkoris néha ugrik a kijelzőm.Már megtöröltem is. Felülről az a menüsor ahol általába ilyenek vannak hogy wifi, bluetooth, adatkapcsolat, stb legördül magától. Akkor van a virtuális gombja a vissza fele nyil amivel lehet az adott aplikációba vissza fele lépkedni az ablakok közt magától benyomodik ilyen hülyén ugrál.Most tönkre megy a telefon ? mióta ez történt azóta ujra állitóttam a gyári beállitást is és ugyan ugy csinálja néha.
2023. nov. 5. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami kontakthiba lehet, vagy epp sz.rodik elfele a digitizer. Otthon nem tudod megjavitani.
2023. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hogy szoftverhiba.
2023. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!