Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kitörlöm az iCloudból a...

Ha kitörlöm az iCloudból a képeket akkor a gallériából is kitörlődnek?

Figyelt kérdés
Betelt az iCloud tárhelyem és már van előfizetésem a 200gb-ra, viszont nem szeretnék nagyobb tárhelyet vásárolni. Van elég tárhely alapból a telefonomon, így gondoltam csak simán kikapcsolom azt, hogy töltse fel a képeket az iCloudba, főleg, hogy más apple termékem a telefonomon kivül nincs is, így nincs a cloudra nagyon szükségem. Viszont mikor rámegyek a kikapcsolásra, azt írja, hogy fotók törlése és akkor most nem értem, hogy alapból kitörli a képeimet és elvesznek?

nov. 7. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Apple termékeknél és igy az iPhoneoknál is az iCloud egy internetes biztonsági mentés. Ha a biztonsági mentést ki törlőd akkor a telefon memóriájából is törlődni fog! Ez azért van mert a telefon szinkronizálódig az iCloud tárhelyel. Ezt a szinkronizációt meg lehet szüntetni. De akkor bizony törlődni fog mind két helyről minden. Ez saját tapasztalat.
nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha kikapcsolom teljesen elvesznek a képek?
nov. 7. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem nem tűntek el a képek, miután letiltottam a feltöltést. Mai napig ugyanúgy megvan a legelső képem is a telón, amit csináltam. Nem mondom, h kockáztasd meg a dolgot, ha fontos képeid vannak, de nálam ez van :D
nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!