Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ez az okostelefon...

Mi lehet ez az okostelefon kijelzőn?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Huawei Mate 20x típusú telefon kijelzőjén a fehér háttéren (meg sötét módnál is) észrevettem, hogy valami látszik nagyon halványan. Olyan mintha alul billentyűzet

tűnne fel, felül meg az értesítő panel parancs gombjainak a körvonala... Valamimt függőleges irányban kb középen 3 nagyon nagyon halvány szürke csík. De ez csak ha nagyon nagyon, figyelem. Amúgy egyik sem zavaró. Meg nem vettem észre semmi rendelleneset telefonon. Jól működik. Csak nem értem miért vannak ott, kissé idegesítő. Nem tudom mióta van. De már ha jól emlékszem régebben is érzékeltem valamit. Tudna nekem segíteni valaki, hogy mitől lehet?

Köszi a segítséget! Hali.



nov. 9. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Beégett
nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad 40 ezer forintos telefont venni.
nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


1/2 ezt nem tudtam, de most már világos..


2/2 nem 40 ezer forint volt.. Majdnem újan vettem.

nov. 9. 23:27
 4/9 anonim ***** válasza:
40 ért isvan új.
nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pl motorola vagy huawei. Ne vegyél belöle.
nov. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez az OLED képernyők hátránya sajnos, hogy hajlamosak beégni.

A telefon működésében nem okoz amúgy problémat, max csak zavaró egy idő után.

nov. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy hajlamos passz..

Én személy szerint az ismerettségi körömben 90%-ban Samsung beégett telefonokkal találkoztam.

4 évig használtam Xiaomi Mi 9-et aktívan, napi szintű nagy fényerejű navigáció, közösségi média stb, és semmi jele nem volt beégésnek.

Kollégámnak S20 brutálisan be van égve, de találkoztam már S7 edge, S10-el is amik nagyon be voltak égve.

Persze, használat függő, ez tény. Csak valahogy személy szerint az a tapasztalat hogy Samsung mobilok sokkal könnyebben beégnek.

nov. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy képernyőképet. Ha azon nincs rajta, akkor beégés.
nov. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem 40 000-ért vettem.. De mindegy. :D Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Csináltam képernyőképet. Azon nem látszik. Szóval biztos beégés. De mondom annyira nem észrevehető. Pl a párom és a munkatársam alig alig vették észre, hiába mondtam mit kell keressenek a kijelzőn.

nov. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!