Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megerősítő kódok a telefonomra...

Ujfaluu kérdése:

Megerősítő kódok a telefonomra - nem én kértem. Mi ez?

Figyelt kérdés
A mostani telefonszámom 3 éve vettem a szolgáltatótól. Az elmúlt egy évben több tucat megerősítő és regisztrációs kód jött sms által. Ezeket nem én kértem. Utána nézve a dolognak, kiderült, hogy van fb, vk, tinder, paypal, viber fiók erre a számra. Több közülük letiltva. Ezeket nem én csináltam. Az interneten jelezve a dolgot egyedül a vk részéről jött válasz ---> menjek a szolgáltatóhoz. Ott meg azt mondták, h nem tehetnek semmit, ha úgy tudom, bűncselekmény történt, menjek a rendőrségre. Ezt egyenlőre nem észleltem, de a fentebb említett oldalak nem engedik az újbóli regisztrációt, mert erről a telefon számról már van profil. Mit tegyek?

nov. 11. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Sz@rd le.
nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Kérj egy másik számot.
nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

az új lehet, hogy több helyre lesz bejelentkezve ...

:)

nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

A számod hasonlít valakiéhez, aki képtelen megjegyezni a saját telefonszámát és mindenhová a tiédet írja be.

Nálunk a családban van olyan, akit mióta ez a száma van (4 éve) rendszeresen hívnak egy ostoba libát keresve. Az évek során gyakorlatilag mindent megtudtunk már róla, kereste őt a bank pénzbehajtása, a nagymamája, a gázóraleolvasó, munkaügyben... Szép sorban minden telefonszám letiltásra kerül, de még mindig havi egy hívás legalább van.

nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan számot kaptál a szolgáltatótól ami már elötted valakié volt. Lemondás,megszünés esetén megpihentetik, aztán újra kiadják. Olvastam anno olyat, hogy valaki kapott "új" számot, de elötte egy autószerelő, gumis cégé volt, folyton csörgött a szerencsétlennek
nov. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!