Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi 13T (pro) vagy Google...

Xiaomi 13T (pro) vagy Google Pixel 7?

Figyelt kérdés

Eddig a Pixellel szimpatizáltam, de a 13T-nek több tárhelye van, tovább kap rendszer frissítést (újabb is) és jobb a kamerája

.Ha ezen kívül van valami ajánlásod nyugodtan írd le, de semmiképpen se szeretnék iPhonet.



nov. 12. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Kamera terén jobban felszerelt a 13T, 2x optikai Zoom azért nem elhanyagolható. Személy szerint én a 13T mellett döntenék.

Amúgy S23FE-t megvárnám esetleg, ünnepekre valószínűleg kapható lesz és hasonló árban, mint a Xiaomi 13T.

nov. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%

Én is a Xiaomira szavazok, mert nagyon jól fel van szerelve, és a processzora is felsőkategóriás. Ha eltekintünk a Magyarországon forgalmazott telefonoktól, akkor még EU-n belül is lehet kapni 1 TB UFS4.0, és 16 GB LPDDR5X rammal szerelt típust viszonylag kedvező áron, amely értelemszerűen Magyarországon is működik úgy ahogyan működnie kell, és az nem semmi.

Amit a 13 T Pro ellen lehet felhozni, az az, hogy ha olyanja van, akkor nagyon tud melegedni, és már a telefon rendszere is szól, hogy hahó, valami nem okés. Valamint ellene szól még az USB2.0-ás csatlakozó ezen az áron, a vezeték nélküli töltés hiánya ezen az áron, valamint a kiegyenlítetlen sztereó hangzás ezen az áron. De ha ezek a dolgok téged nem zavarnak, akkor vedd nyugodtan a 13 T prot, mert különben nem egy rossz telefon, csak meg vannak a maga hátrányai, de hát semmi nem lehet tökéletes, ahogy a Pixel sem az.

A Pixel ellen szól az ár-érték arány abszolút hiánya főleg Magyarországon, a hálózati gondok magyarországon, a tensor proci meg sem közelíti sem a Mediatek, sem pedig a Qualcomm szintjét, a lassabb töltés, és persze az, hogy az a telefon tavalyi.

A Xiaomi mellett szól még a kamerákon kívül az óriási mennyiségű ram és tárhely (még akkor is, ha a Magyarországon hivatalosan árult verziót nézzük), a Bluetooth 5.4, a Wifi7, és a gyors töltés madzaggal. Mellesleg a szükséges töltőfejet mellékeli a Xiaomi, a Google pedig nem mellékel semmit, talán egy kkábelt. Ott a töltőfejet magadnak kell megvenni.

A Pixel mellett szólnak ugye a Google integrációk, a korlátlan google fotók tárhely, és a "vegytiszta" android. Szóval én úgy számolom, hogy több dolog van a Xiaomi mellett, mint a Pixel mellett, ezért ha én telefonvásárlás előtt állnék, akkor ha ez a két telefon közül kellene választani, mindenképp a Xiaomit választannám.

De lehetséges alternatíva lehet még a Galaxy S23, vagy a S23+, ami egy kicsit drágább sajnos. Nekem + van, és meg vagyok elégedve maximálisan vele.

nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
nov. 12. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Inkabb pixel
nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Pixel 7 vagy ha már van lehetőség akkor Pixel 8. Lehet, hogy papíron a Mediatek jobbnak tűnik, de való életben még mindig egy hulladék, nem véletlen, hogy értelmes gyártó nem használja őket. A Pixel egy megbízható telefon, a 8-as 7 évig kapni fogja a frissítéseket havonta míg a xiaominál ki tudja. Optimalizáció 0.
nov. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

#5:

Helyette meg a plafonra mászik az ember, ha fel akar hívni valakit az agyondícsért Pixelével Magyarországon (lásd a Vodafone hálózat néha random megszakad a Pixeleken). Tehát végülis a telefon minden másra jó, de telefonálásra és mobilnetezésre már nem.

nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#5.Le vagy kicsit maradva.

Dimensity szériát elég sok nagy gyártó használja és nagyon is fejlettek technikailag.

nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

#6 Az elmúlt 8 évben egyszer sem volt nekem vagy Pixelt használó ismerőseimnek ilyen problémája, viszont azt tudom, hogy Vodafone-os ismerőseimnek bármilyen telefonjuk is van, valami probléma van a hálózattal. Lehet a szolgáltató a hulladék és nem a telefon, erre nem is gondoltál? LOL


#7 LOL

nov. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

#8.TSMC N4 nem tudom mond-e valamit.

A Snapdragon sem gyárt maga SoC-t, csak tervezi és azonos feltételek mellett tudja, mint az MTK.

Ez alól csak az Apple kivétel, de ők is az M2-t csak a notebook piacra szánják az ARM architektúrából.

nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Sokan figyelmen kívül hagyják azt a tényt hogy a xiaomi Li-po akkumulátort használ, ami az olcsóbb megoldás, amiből az következik hogy jóbban melegszik, gyorsabban merül és az élettartama is kevesebb az akkumulátornak. Illetve a szoftvere sem fordít akkor figyelmet a xiaomi, ami szintén nem segít az akkumulátornak. Ennyi pénzért nem választanék xiaomi telefont.

A pixel sokkal jóbb felhasználói élmény nyújt, és valószinüleg tovább fogja bírni mint a xiaomi, ezért azt választanám.

nov. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!