Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb Samsung vagy iPhone?

Figyelt kérdés
Nekem most jelenleg Samsungom van és nagyon meg vagyok elégedve vele de már rég meg van ezért szeretném le cserélni az iPhonet mindenki dicséri hogy milyen jó meg minden,de nekem a Samsungal sincs bajom. Szerintetek melyik èri meg jobban,melyik bírja többet és melyiknek jobb az aksia?

nov. 13. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira szerencsétlen vagyok, hogy szavak nincsenek rá....

Ha egy ilyen kérdésnél beírom hogy iPhone, akkor le szoktak pontozni és mindenki mást aki Samsungot ír, őket meg fel.

Ha Samsungot írok be, akkor szintén rommá szoktak pontozni és minden iPhoneos válasz meg zöldet kap.

nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
57%
Istenem ez már legalább az 1000. ilyen kérdés, gyakori keresőt nem tudsz használni?
nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy klasszikus troll kérdés. Álló vizet ezzel lehet legjobban felkavarni telefon témában. Lesz itt még k*anyázás is xD

Na akkor kezdem: iphone a jobb sztem.

nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Iphone
nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
1 es, szerintem ezt a pontozásos mizériat ki kene hagyni, nem kene letezzen, fölösleges. Úgyse az azt pontozzak fel, aki igazat mond es bölcset, hanem aki kötekedik
nov. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
70%
Iphone
nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Csakis kizárólag a paprikás krumpli.
nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
55%
7-Miért van benned ennyi gyűlölet, egyértelmű, hogy a halászlé a number 1!
nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom hogy S Samsung. Valakinek meg biztos az Apple tetszik jobban. Mindegy milyet veszel, mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai is. Személy szerint csak a Pro iphone-okat tartom jónak, de csak mert nekem nagyon fontos a zoomkamera. Azt ugye meg kapsz az S23-nál is már.
nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nokia 3210
nov. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!