Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikából behozott iphone...

Amerikából behozott iphone garanciát itthon, hogy lehet érvényesíteni? Térerő mennyire van vidéken?

Figyelt kérdés
Több régi cikket is olvastam, de abból több nem túl up to date. Szóval a garancia, hogy működik most? És az mennyire igaz, hogy helyenként 2/3G van csak? Köszönöm

nov. 13. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"És az mennyire igaz, hogy helyenként 2/3G van csak?"

Ez nem igaz, mert legfeljeebb olyan fordulhat elő, hogy 2G van csak.

nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval a garancia, hogy működik most?"

Mivel Amerikából lett behozva a törvényileg kötelező forgalmazói jótállás

[link]

nem eszközölhető, tehát marad a gyártói jótállás:

[link]

amit a helyi szervizekben érvényesíthetsz:

[link]


"És az mennyire igaz, hogy helyenként 2/3G van csak?"

A 3G-t - más országokhoz hasonlóan - nálunk is lekapcsolták:

[link]

helyette van 2G, 4G és pár településen 5G:

[link]

[link]

[link]

nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az iPhone 5 vagy melyik óta világgarancia van. Tehát az USA-ban vásárolt iPhonet is "legarizzák" neked itthon. 4 hivatalos szerviz van. [link]


A 2-3G-s dolgot nem tudom hol olvastad. Gondolom valami elfogul pesti farok írta aki a butapest vége táblán sosem merészkedett még túl.

Eleve 3G nincs is már rég. De amig volt addig sem volt rossz. Van 4G bőven. Én egy kis p..csányi faliban lakom, itt 50-70Mbit mindig van. Ennél alacsonyabbat nem nagyon mértem sosem. Kirándulás, túrázás, stb közben elég elhagyatott helyekre is eljutok rendszeresen és igazából csak az eldugott mély völgyekben nincs semmi. Legtöbb esetben az erdő közepén is van 4G. Nem olyan nagy ám ez az ország, hogy ne lehessen lefedni normálisan - mint mondjuk USA-t ahol lehet 2 órát autózni úgy hogy semmi még fél gé - térerő sincs. A települések le vannak fedve és mivel közel vannak egymáshoz, ezért a lefedett területek egész jól átfedik egymást.

nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
nov. 14. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!