Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon, automatikus...

Xiaomi telefon, automatikus képernyő elhalványítását hogyan tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vettem egy Xiaomi 13T pro telefont, és nem tudom hol lehetne kikapcsolni, azt a funkciót, hogy ha filmet nézek, youtube-ot, netflixet vagy bármit, pár perc után a kepernyő automatikus elhalványodik, hogy szinte már látni sem lehet, de ha hozzá érek, újra világos lesz és minden gond nélkül megy tovább.

De nagyon idegesítő 2 percenként mindig a telefonhoz nyúlni, valaki meg tudná mondani hol tudom ezt kikapcsolni?



nov. 14. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások-akkumulátor.Vagy kijelző beállítások.
nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy mikor videót/filmet nézel úgy fogod a telefont, hogy eltakarod a fényérzékelőt és azt érzékeli, hogy sötét van, ezért leveszi a fényerőt? Szerintem próbáld meg máshol fogni a telefont(valószínűleg felül van a fényérzékelő), hidd el hasznos tud lenni az az automatikus fényerő.
nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha kézben van, ha nem, a képernyő akkor is elhalványul. Nem szoktam letakarni általában ha fogom sem a fényérzékelőt. Ha Tiktokon nézek egy hosszabb videót is elsötétül 3 perc múlva a kép amíg újra hozzá nem érek. Kerestem a beállításokban is több helyen, de ezt nem találtam.
nov. 22. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!