Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet külső sd re telepít...

Kedves Vezető kérdése:

Hogy lehet külső sd re telepíteni/átrakni valamit pl android 14 ben, azon belül is MIUI ban (Redmi) ?

Figyelt kérdés

Mivel mindent warezolásnak érzékel, egy magyarosítás felrakása is körülményesebb mint valaha, a legújabb frissítés óta.

Adott egy 256 os SD kártya, de semmire se tudom használni, üres.

Korlátlan netem van, film, zene letöltése felesleges.

Hbo max, YT, Netflix..

Viszont van pár game, ami 15+ gigás,(Earth Revival, Tower of fantasy, stb) amiket jó lenne átrakni.

Próbáltam az SDt belső mem bővítésére' formázni, akkor nem is látja a telo (Note 11 64gb Redmi).


Ezek a frissítések basszus nem valami user barátok.

Le van zárva a Data mappa.

Emlékszem még a jó kis app2sd vel simán átraktuk régen amit akartunk.


Itt' a sok hely, de nem bírom használni :)


Köszi.



nov. 14. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
*Egyedül a BDM megkérdezi hogy hova telepítse a big kieget*
nov. 14. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Már jó ideje nem. lehet SD-re telepíteni, talán 8-as androidtól
nov. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát,

Jó nagy baromság, most kezdenek jönni kifele a fasza Unreal Engine es gamek, pl

Earth Revival (ajánlom mindenkinek, playen nincs, Destiny+D.Stranding élmény), ahogy a


Bu Liang Ren 3 android sem,


isteni game, és jönnek, jönnek még ilyenek, talán felismerik hogy lenne igény újra a helyre, hogy ne kelljen game+a sok fölös app után másik telót venni.


Mert lassan van egy Terrányi' nagy game!


Akkor hiába próbálgatom, köszi.


A Black Desert Onlinet rá lehet rakni a külsőre, de akkor ennyi.


Mégegyszer köszi szépen!

nov. 14. 22:16
 4/4 A kérdező kommentje:

*Ja, van olyan opció hogy tárhely bővítés, SD kártya belső tárhelyként', valakinek működik ez?

Nekem nem is látja, ha így formázom, és nem is nő a hely.

nov. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!