Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám használhatóvá...

Hogy tudnám használhatóvá tenni a telefont?

Figyelt kérdés

Kaptam egy céges telefon. Aminek ugyanaz a pinkódja mint a hozzáadott gmail fiók jelszava.

Mikor átvettem a telefon kaptam egy papírt a pin/jelszóval, csinaltam róla egy képet de sajnos a céges telefonnal. A papír sajnos elhagytam, és most keri a jelszót. A cég nem tudja mi a jelszó.es sehol nincs bejelntkezve a google fiók. Visszaállítási adatokat nem adtak meg a google regisztrációkor.


nov. 14. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor mi feladunk egy hibajegyet az IT nagy örömére és ők megoldják (egy sor anyázás) közepette.
nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nincs ilyen hibajegy rendszer, és IT sem. Nekem kell valamit csinálnom. Vagy kifizetés a telefont.
nov. 14. 23:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Mikor átvettem a telefon kaptam egy papírt a pin/jelszóval

A cég nem tudja mi a jelszó


Akkor honnan írták fel a papírra és ki írta fel? Kérd el ismét. A kifizettetés érdekes ötlet, szerintük milyen kárt okoztál?

Inkább csak pont tojnak a fejedre.

nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

" Nekem kell valamit csinálnom."

Visszaadod a telefont. Munkaeszközről a munkáltató gondoskodik.

Adjanak másikat, vagy oldják meg.

Amúgy ha a SIM PIN az amit nem tudsz, a cég, ha a nevén van a SIM, le tudja kérdezni a szolgáltatótól.

nov. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A PIN 4 jegyű, ha egy-két számra emlékszel, akkor csak pár próbálkozás ...
nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

... egyébként PUK kódról hallottál már ?


Az feloldja a mobilt ...

nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De nem a sim kártyával van gondom. hanem a telefonnak van beállítva pinkód.

Voltam több telefonos boltban de nem tudnak segíteni.

Ha holnap megpróbálok beszélni a Samsunggal hátha segítenek.

nov. 15. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:

"A cég nem tudja mi a jelszó.es sehol nincs bejelntkezve a google fiók. Visszaállítási adatokat nem adtak meg a google regisztrációkor."

Vesznek másikat, nem nagy ügy, a munkához való kellékek az ő hatáskörükbe tartoznak.

Ha írni kell, akkor toll és papír, ha közlekedni, akkor autó és üzemanyag, ha kommunikálni kell, akkor telefon, stb.

nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ugyanaz a pinkódja mint a hozzáadott gmail fiók jelszava"


A legközelebbi mobilnál legyen a választás SIM kártya PIN kódja is ugyanaz, akkor a háromból csak sikerülni fog.

nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"De nem a sim kártyával van gondom. hanem a telefonnak van beállítva pinkód."


Az más, azt három naponként be kell írni a mobilba, azt tényleg könnyű elfelejteni.

nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!