Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Z flip5 vagy iphone 15?

Galaxy Z flip5 vagy iphone 15?

Figyelt kérdés
nov. 14. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Iphone 15
nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
iPhone 15
nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
60%

Iphone szerintem overrated.

Galaxy flip-em van, imádom. Hatalmas segítséget okoz, hogy össze tudom hajtani.

Eddig mindig max 100e ért vettem telefonokat de egyáltalán nem bántam meg hogy erre beruháztam.

nov. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Android
nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm a részletes választ.
nov. 15. 15:33
 6/8 anonim válasza:
Én most váltottam iphone ról Android ra, és sokkal jobban szeretem. Az Android os szabadságát régóta hiányoltam. A Samsungnál nemtudom hogy hogy van korlátozva az os, de én mindenképpen androiddal folytatnám
nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok helyetted dönteni az Android vs. iOS kérdésben, abból ezen az oldalon úgyis csak az egymás anyázása, fikázása megy, így szerintem ebben arra hagyatkozz, hogy melyik rendszert mennyire ismered és szereted. Érdemes megnyomogatni mindkét modellt boltban, vagy ismerőstől kölcsönkérni. Viszont ha esetleg az Android mellett döntenél, akkor semmiképp ne a Flipet válaszd.


A kijelző közepén a "hajtás" idővel teljesen szét fog nyíródni, begyűrődik, és ocsmány lesz. Még új állapotában is feltűnő rajta a mélyedés. Meg amúgy sok értelme, gyakorlati haszna nincs is a félbehajtásnak ebben a formában. Még csak az sem igaz, hogy a zsebedben könnyen elfér, mert bár felülről nézve tényleg kisebb, kétszer olyan vastag. Próbálj meg két telefont berakni ugyanabba a zsebedbe, és látni fogod, miről beszélek. Főleg, ha szűk farmert hordasz. A videózás, tartalomfogyasztás a nagyobb képernyő miatt jobb élménynek tűnhet, amíg rá nem jössz, hogy a képarány nagyon nyújtott, és a filmek, videók, képek 99%-ánál nem lesz kihasználva a nagyobb terület. Azt az egy százaléknyi videót meg pont ezekhez a telefonokhoz gyártották, hogy lehessen ilyet is nézni. És itt tér vissza a középen gyűrődő kijelző problémája is. Ha mindenképp hajlítható kijelző kell, akkor is a Foldot vedd, mert ott egy tablet méretű kijelzőre tudsz váltani egy normál méretű (de túl vastag) telefonból, míg a Flipnél egy néhány dologra használható, de inkább csak "gimmick" kijelződ van becsukva, és egy túlságosan magas kijelződ van kinyitva. Egyik sem jó.


Szóval a kérdésben feltettek közül egyértelműen az iPhone 15, esetleg az S23 Ultrát versenyeztesd meg vele, és akkor már tényleg azon fog múlni, hogy melyik rendszert szereted jobban (bár ha nem a 15 Proról van szó, akkor itt az S23 Ultra fog nyerni).


Slusszpoén: Ha a sima 15-ben gondolkodtál és nem a Proban, akkor nézd meg az iPhone 14 Prót és hasonlítsd össze a sima 15-tel. Ki fog derülni, hogy egyértelműen jobb vétel a 14 Pro, még ha egy évvel régebbi is, a Pro tudásban jobb a sima 15-nél, és mivel régebbi, olcsóbban hozzá is jutsz.

nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Köszönöm szépen
nov. 16. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!