Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók a Xiaomi telefonok?

Jók a Xiaomi telefonok?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam egy Xiaomi vásárlásán a közeljövőben, de olyan sokan szapulják hogy már nem tudom mit gondoljak. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

nov. 15. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ mire kell. Alapfelhasználásra (fb messenger, viber, böngészés, e-mail, drive, képek/videók készítése stb) nekem tökéletes. 2021 októbere óta használom a Redmi Note 10 5G-t.
nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is Redmi Note 10 5G-m van, pont 2 éve vettem. Eddig tökéletesen működik.
nov. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyha olcsón szeretnél telefont akkor igen, mindenképpen! Átlagos felhasználónak tökéletes telefon.
nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig a konkrét készüléktől és annak az árától függ a válasz. A Xiaomi régen szinte csak nagyon jó ár/érték arányú telefonokat árult, manapság ez a nimbusz erősen megkopott, ott is jöttek a "drágán sz..rt" típusú telefonok, de nyilván mindig van a kínálatban több készülék is, ami jó választás lehet.
nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked nem probléma a kínai kommunista pártnak kiszolgáltatni az adataidat és reklámokkal televert gyári appokat használni azért cserébe, hogy pár ezer forinttal olcsóbban vedd meg mint egy normális amerikai vagy dél-koreai székhelyű cég mobilját, akkor vegyed.
nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
nem
nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

nem semmikėppen sem.

nálam pl nokia,motorola,samsung,google pixel telefonok normálisak,és bár nem szeretem az apple ,de az is normális telefonok közé sorolando.


xiaomi a böven kerülendö telefon közt van.

nov. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én most vettem xiaomit. Nem lehetett tölteni. Nem lehetett frissíteni.Nem lehetett betenni a SIM kártyát sem. Márka boltba vettem.
nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%

Én is most vettem xiaomit

Szerintem nagyon jó kis telefon

Érdekes hogy fel lett pontozva aki a kis adatait félti xD a fhu de biztonsagos iphonom is aszerint dobalta be a hirdeteseket hogy kivel mirol beszeltem,irkáltam. Ne legyen senkinek se olyan tévhite hogy bármilyen telefonon biztonságban van ilyen szempontból


Redmi note 12prot vettem

Teljesen jó szép kamera jó akku

A reklámok teljes mértékben kiiktathatóak. Kb 5perc volt

nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8#vagyok kivenni sem lehetett a SIMetismét.
nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!