Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány évet bírnak a telefonok?

Hány évet bírnak a telefonok?

Figyelt kérdés

Mármint nem arra vagyok kivancsi hogy meddig lehet bekapcsolni hanem, hogy laggolás, lassulás nélkül meddig?

Tapasztalatok?



2023. okt. 17. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
8 év 4 hónap 12 nap 13 óra 15 perc 43 másodpercet.
2023. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekem a vezetékes telefonom nem laggol... ahogy felveszem a kagylót már van is vonal.

Sőt ahogy fejlesztették a központot, a hívások kapcsolása még gyorsabb is lett.

2023. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi 9T Pro-m tökéletesen bírta már lassan 4 éve, ha nem Genshin Impact-ről van szó. Pedig, példának okáért, egy beteg állat vagyok és a világ összes browser tab-ja meg van nyitva minden létező eszközömön. Számszerűsíteni nem tudom mert csak röhögött rajtam a mobil chrome.

A múlt idő pedig csupán annak szól hogy sikerült megfürdetni nemrég, amit a digitizer nem vett túl jó néven, egérrel pedig már nem olyan kényelmes használni.

2023. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
2-es válaszíró! Birom a humorod! De a viccet fére téve nekem is meg van még a vezetékes telefonom! Ezen kívül van egy 6 éves Huawei P10 Plus-os telefonom. Ami még működik! De már nagyon be van lassulva a Huawei P10 Plus-os telefon.
2023. okt. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
A telefon nem lassul le, mindig ugyanannyi lesz a sebessége a teljes időtartama alatt. A felhasználó telepít rá igényesebb programokat, ami jobban leterheli, ezért érződik lassabbnak. Egy gyári reset és olyan lesz mint újkorában, addig a percig amíg el nem kezdesz telepítgetni rá.
2023. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
5-ös ez csak részben igaz. Mivel az appok is frissülnek. És az appok / applikációk is egyre nagyobb igényük van. Igy hiába használom ugyan azt a Huawei P10 Plust immár 6 éve. És hiába állítom vissza gyári be állításokra. Az appok már akkor is be lassítják. Mert az újabb frissült mai appok nagyobb igényűek mint a 6 évvel ezelőttiek. És épp ezért be fognak lassulni.
2023. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

"2-es válaszíró! Birom a humorod!"

Nem humor volt.

A kérdésben telefont ír. Nem mobiltelefont, nem okostelefont, ... hanem telefont. Nem vicceltem, tényleg gyorsabb lett a kapcsolás.

2023. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Én alsó-középkategóriás telefonokat vettem mindig, jellemzően 3-5 év volt bennük, mire túl lassúvá váltak.

2012-2015: Alcatel

2015-2018: Karbonn

2019-2023: Xiaomi (ha lenne pénzem, már vettem volna egy újat :D )

2023. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy telefonom sem lassult, be, nagyjából ugyanolyan lassú a mostani is mint amikor megvettem.
2023. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
#6 a gyári visszaállítás után visszaáll az appok eredeti verziója is, illetve sideloadolni lehet régi verziókat.
2023. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!