Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék új telefont rendelni...

Szeretnék új telefont rendelni rejoyról de nem tudom hogy jó e bele a sim kártyám. most yetteles vagyok és az számit valamit vagy azt hogy lehet megtudni hogy jo lesz e az új telefonba a sim kártya?

Figyelt kérdés

nov. 17. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal manapság már minden telefon kötelezően független kell, h legyen, szóval jónak kell lennie.
nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd utána hogy a telefon amit rendelsz az támogatja az e sim-et. Mivel csak az újabb modellek támogatják az esimet.


A rejoy csak kártyafüggetlen telefont árul, és megbizható cég.

nov. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz bele.

Ha nagyon régi sim kártyád van, ami még nagyobb kivágású, akkor ingyen cseréli a szolgáltató.

nov. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2

iphone 11et rendelek hogy az mennyire számít újabbnak nem tudom de az biztos hogy nem a legújabb

nov. 18. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Iphone 11-ben van esim az fix
nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!