Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hátrányokkal jár, ha...

Milyen hátrányokkal jár, ha telefonba teszek MicroSD-t?

Figyelt kérdés
Gyorsabban fog merülni? Gondolom az is fogyaszt valamennyit. Lassabb lesz? Képek, videók, zenék, letöltések lennének a kártyán.

2023. júl. 20. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lesz az egyetlen hátrány, hogy nem tudsz majd panaszkodni, hogy megint betelt a tárhely.
2023. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom az is fogyaszt valamennyit."

Ja igen, a napi üzemidőből 2 percet.

"Milyen hátrányokkal jár, ha telefonba teszek MicroSD-t?"

Azzal, ha behal a kártya, oda a tárolt adat. De ez a telefon memóriával is megesik néha.

2023. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lassú, sz.r kártyát teszel bele, akkor lassú lesz.
2023. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pontozzatok le nyugodtan, inkább előfizetnék Google Drivera.

Miért? Mert kényelmesebben szinkornizálódik minden.

Tudom, nem mindenki szereti, ha nem a "saját kezében" vannak az adatai, megértem.

2023. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi hozzászólóval egyet tudok érteni, sajnos nekem is ment már tönkre micro sd a telefonomban jó pár évvel ezelőtt. Este még működött, reggel pedig már nem látta az eszköz. Több olvasóval is megnéztem, semmi nem ismerte fel, a kártya pedig melegedett. Sajnos 1-2 havi képem odalett, ezért érdemes gyakran mentést készíteni minden ilyen eszközről. A pendriveok is ebbe a kevésbé megbízható kategóriába esnek. De egy jó sd alapvetően hasznos, csak nem egy életbiztosítás, muszáj menteni a fontos adatokat. A felhő sem tökéletes, mi van ha feltörik/elveszik a fiók, azt is érdemes menteni...
2023. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos telefonokban a második sim helyére megy az sd, így akkor nem tudod dual simmel használni.


Más hátrányról nem tudok.

2023. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Vannak még telefonok amibe lehet SD kártyát rakni? 2010 óta (Nexus S) egyik telefonomban se volt és soha nem volt hely problémám. A mostani telefonom 128GB-os, az előtte lévő 64GB volt.
2023. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7


A nagy tárhely is pillanatok alatt betelik, ha mondjuk sok médiatartalma van valakinek. Letöltök pár Spotify playlistet, lövök pár képet vagy videót, aztán el is ment párszor tíz gigabájt...

2023. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hintalow ***** válasza:
Akár három-öt grammal is megnövelheti az össztömeget.
2023. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!