Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos okostelefon video...

Androidos okostelefon video lejátszóján nincs előre-hátra tekerés?

Figyelt kérdés

Zavaró, hogy a felvett videót nem tudom lejátszani az okostelefonon úgy, hogy rákereshessek egy-egy videószakaszra a videón belül.


Például van egy 60 perces videó amit felvettem a telefonnal, és nem tudom pl. 23 perc 25 másodpercre előre vagy visszaállítani a lejátszást mert nincs olyan billentyű hozzá.


Vagy van csak én nem értek hozzá?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



nov. 18. 09:55
 1/7 Szirty ***** válasza:
100%

Nem láttam még olyat amelyiken nem lehet seek-elni.

Általában van egy csúszka amin mutatja hol tart a lejátszás. Azt oda húzod ahova akarod és akkor onnan játssza le.

nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
nov. 18. 16:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár az én telefonomon nem látok csuszkát... Ezért is kérdeztem meg. De akkor jobban megnézem. :)
nov. 18. 16:35
 4/7 Szirty ***** válasza:

Lejátszás közben akkor szokott megjelenni amikor megérinted a kijelzőt...


De nem tart tovább 1 percnél erre rájönni ami miatt nem is igazán értem a kérdés apropóját...

nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nyomkodtam ott is és nem jött ki semmi.


Ezért kérdeztem rá.

nov. 18. 17:14
 6/7 Szirty ***** válasza:

Telepítsd fel a VLC lejátszót. Azzal tudsz seekelni (mint sok másikkal is).


Ennél jobb segítséget elméletben sem tudok, legfeljebb beletrafálni lehet.

Nem tudom milyen lejátszó appról van szó, hiszen azt nem tartottad fontosnak közölni.

De valószínűleg akkor sem segítene ha leírnád, mert nem ismerem mindegyiket.

nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.
nov. 27. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!