Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonon hol, hogyan...

Okostelefonon hol, hogyan kell beállítani azt, hogy a YouTube-tól ne jöjjenek "Neked ajánlott videók"? A telefonon kell beállítani? Vagy a Google fiókban? És pontosan hol?

Figyelt kérdés

Az a különös, hogy sokáig egyáltalán nem jött ilyen, pár napja pedig jön. Ez miért van?


Ma pl még nem jött, de tegnap és az előző napokban több is.


Magyarázzátok el legyetek szívesek a részleteket.


Köszi!



nov. 14. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes alkalamzásnak saját beállítása van. Nem a telefon beállításainál állítod, mert az a telefonra vonatkozik, nem a Google fiókban, mert az a Google fiókra vonatkozik, hanem az adott alkalmazás beállításaiban.

YouTube-ra visszatérve: ha nem szeretnél neked ajánlott videókról értesítéseket kapni, akkor a YouTube alkalmazás beállításaiban (tehát ne a telefonon keresd, hanem az alkalmazásBAN) kapcsold ki az értesítéseket.

(Jobb alul "Te" -> Jobb fent fogaskerék -> Értesítések)

nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én le tudom tiltani az értesítéseket a legtöbb alkalmazásra külön oprendszer szinten. Ha küld értesítést, akkor azt jobbra vagy balra lassan húzva vagy hosszan megérintve vagy lenyitva és utána hosszan megérintve (nem tudom már melyik) feljön egy kis menü ahol le lehet tiltani az értesítések megjelenítését, vagy hogy jelenítse meg de ne pittyegjen. Android tizenvalány, de szerintem a 9-es is tudta már.
nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudja a telefon is, de ahol alkalmazás szinten is lehet tiltani, érdemesebb ott, mert egyrészt a YouTube-nál is több dolgot lehet ki-/bekapcsolni, másrészt a telefon beállítási közt kikapcsolva egy újratelepítés esetén ugyanúgy meg kéne ismételni, míg a YouTube (bejelentkezett állapotban) elmenti a beállítást.
nov. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!