Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rejoyrol szeretnek rendelni...

Rejoyrol szeretnek rendelni iphone 12 telefont vagy iphone 11-et. szerintetek melyik éri meg jobban? illetve rejoyon hol lehet megnézni hogy kártyafüggetlen e a telefon amit rendelek? mert nem szeretném hogy ne legyen jó bele a sim kártyám

Figyelt kérdés
nekem a legfontosabb az akkumlátor szóval várom az infokat arrol melyiknek jobb az akksija

nov. 18. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Arra, hogy melyiket éri meg, sztem egyértelműen a 12, OLED kijelző, 5G, mai design, hosszabb szoftvertámogatás stb.

Arra, hogy hol lehet megnézni Rejoy-on, hogy kártyafüggetlen-e? Erre csak annyit tudok, hogy szerintem sehol, egyébként valszeg csak kártyafüggetlent árulnak. Viszont én akartam venni 13 pro-t, és a sierra blue újszerű állapotú készüléknél a képeken láttam, hogy van ilyen mm 5G kivágás a telefon oldalán, vagyis ebből egyértelművé vált számomra, hogy a Rejoy olyan telefonokat is árul, amit nem is erre a régióra szántak, ugynais ilyen kivágás csak az ameriksi iPhone-okon van tudtommal, de EU-ban semmiképp, szóval ennyit erről.

nov. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
28%

Ha nincs pénzed rögtön akkut cserélni, ne vegyél semmit.

Autót, házat is szoktak használtan venni, akinek van esze bekalkulálja, hogy akár a vételárát is ráköltheted rögtön.

nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!