Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy ha egy telefonos oldalon...

Hogy ha egy telefonos oldalon (pl T-mobil) az van kiírva, hogy Nem rendelhető ilyen telefon, akkor már az a boltokban sem kapható? Vagy csak net-ről nem lehet többet rendelni?

Figyelt kérdés

Sony ericcson w595i-még vagy 1-2 hete rajta volt a t-mobilos oldalon. De most már azt sem találom a telefonok között.

Akkor már boltokban sincsen??


Ha valaki tudja a választ, az írja le köszi


2010. okt. 20. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha felhívod az elérhetőségeket és ott érdeklődsz akkor 1mp alatt megkapod ezekre a választ ;).
2010. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miért csesszek el telefonálásra pénzt, hogy ha valaki tudja a választ egyből??;)
2010. okt. 20. 15:50
 3/13 bp1985 ***** válasza:
Egy mezei user honnan tudja szerinted, hogy melyik boltba hány darab van e??? Gondolkozz. 1430 még nem jutott eszedbe?
2010. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy tudja, hogy ő is esetleg így járt..És talán erre jár.

De most nem tök mindegy ? Ne válaszolj, ha nem tudsz semmit.

2010. okt. 20. 16:01
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem arra vagyok kíváncsi, hogy HÁny db van a boltokba, hanem , hogy kapható - e.
2010. okt. 20. 16:01
 6/13 A kérdező kommentje:

Szövegértés ugyebár...

És én is pontosítok:

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy most kapható-e a boltokba, azt ne nézze meg senki én helyettem. Hanem arra, hogy ha ilyen van kiírva az oldalra, hogy NEM RENDELHETŐ ilyen telefon, akkor az már azt jelenti, hogy boltokban nem vehető, vagy net-ről nem lehet rendelni??

2010. okt. 20. 16:04
 7/13 bp1985 ***** válasza:
Bemész, megkérdezed.
2010. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ez se tud olvasni..
2010. okt. 20. 16:05
 9/13 bp1985 ***** válasza:
Ha az van kiírva, hogy nem rendelhető, akkor az nem rendelhető. Gratulálok, ezt sikeresen megértetted. Leírtad a kérdésedbe a választ. Ha nem rendelhető, akkor az azt jelenti, hogy elfogyott. Tehát boltokba sincs.
2010. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Teljesen más értelme van a között, hogy található - e a boltokban , vagy abban, hogy nem rendelhető.

Akkor miért nem pontosítanak, és úgy írják ki, hogy

Nem Kapható Boltokban.

Nem rendelhető pedig én arra gondoltam, hogy aki net-ről rendeli meg a telefont magának, és kiszállítatja. Így is lehet értelmezni, teljesen más értelmet kap így az egész.

2010. okt. 20. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!