Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy ha egy telefonos oldalon...

Hogy ha egy telefonos oldalon (pl T-mobil) az van kiírva, hogy Nem rendelhető ilyen telefon, akkor már az a boltokban sem kapható? Vagy csak net-ről nem lehet többet rendelni?

Figyelt kérdés

Sony ericcson w595i-még vagy 1-2 hete rajta volt a t-mobilos oldalon. De most már azt sem találom a telefonok között.

Akkor már boltokban sincsen??


Ha valaki tudja a választ, az írja le köszi


2010. okt. 20. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Heló!

Hasonló problémám volt nekem is, igaz nem telefonnal, de azért leírom, hátha segít bármit. :)

Egy játék volt "elfogyott státuszban" az 576.hu-n. Viszont nem adtam fel, és elmentem a kaposvári boltjukba. Ott még volt 2 db a játékból. Tehát ebből azt gyanítom, hogy csak a központi raktárból fogyhatott el. (Ahonnan a netes rendeléseket elégítik ki.)

Nem tudom, így lehet-e a T-mobile-nál is, de gyanítom, hogy igen.

2010. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked a választ :)

Igen én is így gondoltam, de egyes "emberek" csak lerohanni tudják a másikat.-.-

Remélem , hogy a t-mobilnál is így van. Még nem gyűlt össze annyi pénz, így nem szeretnék bemenni mert általában sokan vannak bent. Ha meg csak annyira megyek be megkérdezni, hoyg van- e ilyen telefon akkor meg hülyének néznek..(volt már ilyen, azóta nem szívesen megyek csak 1 kérdés miatt).

2010. okt. 20. 16:47
 13/13 bp1985 ***** válasza:
A netes rendeléseket a boltokból teljesítik. Tehát nem külön raktárból. Ha itt elfogy, visszavisznek onnan, stb.
2010. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!