Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Xiaomi 13, a sima, vagy a Galaxy S23+? 20000 forinttal kerül többe a Samsung. Melyik a jobb, melyiket válasszam? A samsung le van árazva.

nov. 21. 11:31
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi 13
Galaxy S23+
Egyik sem, leírom
7 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
20 ezer forintos különbségnél eszembe nem jutna ránézni egy Samsunggal szemben egy Xiaomira.
nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is a Samsung mellett állok, csak gondoltam megkérdezem, hogy van-e esetleg valamilyen ütőkártyája a Xiaominak a Samsunggal szemben.
nov. 21. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező hol van most leárazva az S23+? Köszönöm szépen a választ!
nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ennyi pénzért már telefont is lehet venni.
nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia! Szinte mindenhol:

[link]

[link]

[link]


A Xiaomi pedig sehol:

[link]

[link] (Itt a fekete 372000)

[link]


És így van durván 20000 forint a két készülék között.

nov. 21. 16:26
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok, köszi szépen!
nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen!

Ezek mind hivatalos boltok, elvileg még az alza is. Nemhivatalos árukeresős helyeken nem is gondolkodtam, ahogyan szolgáltatós ajánlatokon sem. Direkt megvártam, hogy 400000 alá bezuhanjon, mert azért sajnos nem szakadt rám a nemzeti bank, így max 350000-400000 forintom van rá, és ezért a pénzért a legjobbat keresem.

nov. 21. 19:44
 8/10 anonim válasza:
54%
Ha adhatok egy másik telefon ajánlást, én inkább a Google Pixel 8 prot mondanám, vagy a 7pro az olcsóbb, de hasonló a tudása mint a 8pro-nak
nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ha adhatok egy másik telefon ajánlást, én inkább a Google Pixel 8 prot mondanám, vagy a 7pro az olcsóbb, de hasonló a tudása mint a 8pro-nak"


8 Pro-t konkrétan nem lehet az országban normális helyen beszerezni, az 5G még mindig nem működik gondolom (ami elég röhejes egy 400 ezres telefonnál), ráadásul hardveresen gyengébb, mint a Samsung konkurencia, rövidebb OS támogatással. Semmiképp sem ajánlanám.

A Pixeleknél általában itthon az a széria (6a, 7a, stb) a jó választás, a baráti árazás miatt, plusz egy 100-200 ezres telefonnál nem ultra kínos, hogy nem működik az 5G, cserébe elég jók a fotós képességeik.

nov. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék Pixelt, mindenképp Snapdragonnal szerelt készüléket szeretnék vásárolni magamnak.
nov. 23. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!