Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak? 20/F

Milyen telefont válasszak? 20/F

Figyelt kérdés

Szóval rohamosan közeledik az a pont, hogy le kell váltanom a Huawei P30 Lite telefonomat. Több, mint 4 éves, és már nagyon rossz állapotban van (cellux tartja össze az elő- és hátlapot, előlapi kamera nem létezik gyakorlatilag, stb.. :D).

A probléma egyébként ott kezdődik, hogy az Androidos telefonoktól már teljesen kivagyok, különösen a Huaweitől, de például az Oppo sem szimpatikus egyáltalán. Viszont az iPhonet sem szeretem, volt régebben egy 5s-em, és rosszul vagyok attól, hogy nem google keresőmotort használ, teljesen más a felülete mint amihez szoktam, bizonyos alkalmazások nincsenek rá, stb.

Nyilván ezek alapján Samsungon gondolkoztam, de egyrészt mint mondtam az androidért sem rajongok, másrészt ott van bennem, hogyha már váltok, akkor lehet most lenne érdemes iPhone-ra váltani, mert azért tudom, hogy azóta változtak. Ki mit javasol?



2023. aug. 14. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

iPhoneom van. Safari böngészőt használok, a Google keresőmotor van rajta . A Google elég sokat fizet az Almásoknak hogy alapértelmezett legyen a Google rajta…


Amúgy a Chrome-t is le tudod rá tölteni, meg minden mást.



Én is Androidról váltottam Samuról, előtte volt 2 Sony-m…


Nagyon megérte…. Sokkal jobban tetszik….


Am, miért nem próbálod ki egy Media Markt.-ban vagy iCentre üzletben milyen ?

2023. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%

Vegyél Motorolát azok most nagyon jók árban és tudásban is.

motorola-moto-g51

2023. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ezek alapján Samsungon gondolkoztam, de egyrészt mint mondtam az androidért sem rajongok.


Mivel a Samsung rendszere nem a hagyományos értrlemben vett Android (Mármint nagyon sok dologban eltért egy Pixel stock Androidjáhozv képest), ezért lehet hogy nagyon bejönne de lehet hogy nem. Ki kéne próbálnod. Szerintem nagyon jó a One UI és úgy összességében a Samsung ökoszisztéma. Én nemrèg váltottam Galaxy-ra és nagyon pozitívan csalódtam. Egyedül az ára ami negatívum. Vehetsz persze Apple-t is. Összességében jó tapasztalataim vannak a márkával kapcsolatban. A rendszerét összességében szeretem. Nem azt mondom hogy jobb mint a Samsungé, de teljesen megállja a helyét. 5 éve használok Ipadet, de eddig csak elvétve futottam bele 1-2 hibába. Jól össze van rakva és elég jó az ár/érték arányuk is. Az Apple telefonjait viszont annyira nem szeretem. Nagyon nem jön be a kialakítása az új modelleknek, szóval ezért is vettem végül Samsungot. Illetve a Samsungnak van a Quick share funkciója, amivel akár nem Galaxy készülékre is lehet jó minőségben fotókat küldeni. Ez egy nagyon jó funkció és az Iphone-okban tudtommal továbbra sincs ilyen, de talán egyszer lesz. Ott is van egy hasonló megoldás, de az csak márkán belül működik sajnos.

2023. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nekem egy Asus Zenfone 5 van. Már vagy 5 éves, és még mindíg szuperül működik (nincs lagg, nem fagy ki, úgy viselkedik mintha új lenne). Nekem ez vált be.
2023. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Sok valasztas nincs - Samsung vagy álljfón. Nem nagy a valasztek. Akar be is utheted egy szerencsesorsolo oldalra a kettot es azt veszed amelyiket kidobja, aztan meg a modelleket amik tetszenek azt kesz maris meno vagy.
2023. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
ja nekem sem tetszenek az iphoneok nem is google keresomtorort hasznalnak
2023. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
iPhone 14 pro max a jó választás!
2023. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem vegyél egy Galaxy S23-at. Nem nagyon lehet belekötni a telefonba. Ha most megveszed, még minimum 5 évig jól használható marad és frissítéseket is 5 évig kap összesen a megjelenéstől számítva. Nem olcsó, de legalább nem lesz vele gondod.
2023. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Bár hivatalosan Magyarországon nem forgalmazzák, a Pixelek a legmegbízhatóbb Androidos telefonok. Szerintem egy próbát nálad megér. Én évek óta Pixeleket használok, nem tudok semmi rosszat mondani róluk. Ár-érték arányban a legjobbak. Kamerában szintén. Teljesítményben nem, de annyira nincs is lemaradva, hogy észrevehető legyen. A Google jobban ráállt a megbízható telefonok gyártására.
2023. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2023. aug. 14. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!