Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 14-ről érdemes váltani?

IPhone 14-ről érdemes váltani?

Figyelt kérdés
10 hónapos 128 gigás 14-esem van. Én szeretem és bevált, de erről érdemes 15-re váltani vagy nem?
nov. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél inkább Pro-t vagy Samsungot.
nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően ne válts, teljesen értelmetlen, még egy éves sincs a telefonod. Főleg, ha nincs semmi baja, minek? Ha van baja, akkor meg inkább gariztasd le, kicserélik, újat kapsz.

Ha te elhatároztad, hogy neked márpedig minden áron új telefon kell, akkor sem a sima 15 a javasolt, hanem 14 Pro vagy 15 Pro.

nov. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elégedett vagy vele, akkor felesleges váltani, annyival nem tud többet az új széria, h nagyon érezd a különbséget.
nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hogyha most vetted és kezdő vagy az iphonok terébe akkor ne vegyél iPhone 15-ot nyilván jobb de pl nekem is 14 pro maxom
nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
10 évvel ezelőtt volt egy 4S-em, amit szerettem, de utána két Androidos Samsung volt. Idén januárban vettem az 14-est és nagyon szeretem. Csak a múltkor valaki nagyon agitált ezzel a "kijött az újabb, a tied már régi" dumával, de közben én tökéletesen elvagyok a 14essel. Köszönöm a hozzászólásokat.
nov. 23. 18:21
 6/7 anonim ***** válasza:
11 pm-em van. Kicsit sem érzem réginek. Hibátlan.
nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező. 2023 májusában vettem az iPhone 14 Pro Max-ot. És nekem tökéletesen meg felel. Oly annyira hogy 2023 november 3.-án be szereztem egy iPhone15 Pro Max-ot. És csak a némító kapcsoló / műveleti gomb a különbség a két Pro Max között.
nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!