Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Xr-ről mennyire érdemes...

Iphone Xr-ről mennyire érdemes 11 Pro Maxra váltani?

Figyelt kérdés

Két éve nyúzom az Xr-t és eléggé szerettem használni, viszont a 3GB ram illetve az 1 db kamera már kevés nekem.

A 12, 13 és 14-es széria nekem nem annyira jön be a szögletesség miatt, ezért néztem a 11 pro maxot.


Szóval teljesítményben, üzemidőben, és kamerában mennyivel jobb a 11 pro max?



2022. okt. 2. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobbnak jobb, de biztos nem váltanék arra. Ha zavar a szögletesség, használj tokot.
2022. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előttem szólónak igaza van

ha alapba is tokba tartod a telót akkor nem érzékelhető a szögletesség

12 es tulajként mondom

esztétikailag szép ez a szögletesség de kézbe tartva nekem se az

tokot használok mert lent van velem a mühelybe és próbálok erre a tárgyra vigyázni mert na

2022. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joell ***** válasza:
Jó választás a 11 pro es a max méginkabb az akksi idotartam miatt.Gondolom számít az ár is azert nem akarsz ujabbat...a 11 pro max is hoz atlagban olyan elmenyt mint a 13 pro...nekem most 13 prom van es xs rol valtottam.nem vettem eszre nagy elore lepest...sot, kulsore az xs jobban bejott..este nem igazan fotozok.ott lehet kijonne az elonye a 13 nak.szoval lenyeg az:nagyon jo telo mai napig a 11-es szeria.nyugodtan válts arra.
2022. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!