Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyit ér a...

Szerintetek mennyit ér a telefonom?

Figyelt kérdés

iPhone Xs Max 64Gb, elszeretném adni. Akksi kb 2 hónapos, de kapacitást nem mutat, kijelző utángyártott IPS de karcmentes, Face ID nem megy. Hátulja, kerete karcos, egyébként minden más funkció hibátlan.

Én 40.000Ft-ra gondoltam. Megér ennyit, vagy sok érte?


nov. 24. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag egy rommá tört, sufnimobil javított készüléket akarsz eladni.

Ez így semmit nem ér.

nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

smartclinicnél lett 2 éve cserélve a kijelző. A gyári kijelzője elkezdett befolyni egy esést követően, bezzeg az üveg nem repedt el. Azt mondták a panel sérült meg. Ezért cseréltettem ki. 50.000Ft körül volt.

Akksiból bontott gyárit kapott, ami 99%-os kapacitással lett beszerelve. Vízálló ragasztást is kapott. 20.000Ft volt.

A Face ID pedig úgy értve nem megy, hogy beszkenneli az arcodat, de mégse tudod feloldani, nem ismer fel.

Röviden-tömören, foglalkoztam ezzel a telefonnal, nem a leggagyibb alkatrészekkel lett javítva.

nov. 24. 20:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Visszatérve a kapacitásra, azt mondták, nem fogja kiírni a telefon a kapacitást, mivel más a sorozatszáma. A gyári akksiról meg nem akarta átforrasztani a BMS-t, mivel az gányolás szerinte. Amúgy másfél napot kihúzok 6 óra képernyőidővel.
nov. 24. 21:00
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
A leírtak alapján én max 15-öt adnék érte :/
nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 25.000-ért megveszem, nem trollkodás.
nov. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

"minden más funkció hibátlan"

Ami micsoda? Rom az egész :D

Ha 25-ért viszi az 5-ös, akkor nagyon gyorsan, gondolkodás nélkül add oda neki!

Aztán tiltsd is le mindenhonnan és költözz két megyével arrébb, nehogy megtaláljon! :D

nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Engem nem érdekel, ha elköltözik, ha odaadja a pénzemért a készüléket.
nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kb. 0 forint. Illetve egyesek felvásárolnak mobilokat hogy kiszedjék belőle a nemesfémeket/használható alkatrészeket. Ez egy nagyon minimális összeg.
nov. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#5 #7 vagyok, írj ha gondolod és eladod 25-ös ajánlatomért, 40-ért kizárt, még így is velem járnál a legjobban, nem marketingelni akarok, de na.
nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én 25K-ért eladnám az 5.-nek. Nem járnál rosszul.
nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!