Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jo a samsung...

Szerintetek jo a samsung galxy s4 zoom? Véleményetek szeretném kérni hogy szerintetek/akinek van? /hogy megéri e venni samsung galaxy s4 zoom telefont. Én annyira nem értek a telefonokhoz Koszonom a segítséget

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat írjatok hogy képminőség, kezelhetőség hogy telefon toltővel lehet tolteni vagy olyan mindegy fényképező gép akkumlátor. zoomolás memoria kapacitás, és hogy lehet-e plussz memoria kártyát bele helyezni/micro SD kártyát?/ a video felvétel milyen minőségű és a hang video felvétel kozben milyen minőségű

Koszono a segítséget :D


2013. dec. 3. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Otromba rondán néz ki, és még csak nem is helyettesíti a tudás a kinézetét. Szerintem egy ilyennel meglátják az embert, hozzá sem szólnak, mert hülyének nézik, nem tudom ezzel milyen célközönséget célzott meg a Samsung.

Ha kameraorientált telefont akarsz, ott a Nokia Lumia 1020, 41 megapixeles kamera, és nem sz*r. Ekkora felbontáshoz nem is kell optikai zoom, mivel utólag ráközelítve is kinyerhetsz egy teljes értékű 5 megapixeles képet.


Ha pedig egy közép-felső kategóriás, jól használható, megbízható telefont keresel, én az S4 minit ajánlanám.

2013. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joell ***** válasza:
hasznaltam ilyet sokaig...meg kellet szokni a robosztus kulsejet es a maga koraban nagy szam volt..en szerettem....lehet nosztalgiabol veszek egyet
2017. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!