Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság melyik a legjobb...

Manapság melyik a legjobb közép kategóriás mobil kb. 70 000 ft-ig?

Figyelt kérdés

Ne nagyon noname, hanem mondjuk Xiaomi kategória.


Nem szeretnék sok pénzt kiadni érte.



nov. 25. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

En sem koltok sokat telefonra, hardverapron vettem legutobb 35 ezer forintert egy hasznaltat.

Samsung A szeriat javaslom, ha hasznalt is szóba johet.

Xiaomit nem javaslom, 2 Xiaomim volt (abbol az egyiket újat szereztem), de szoftveresen elegge hulladekok.

Botranyos fajkezelo, rakat szoftveres bug stb.

Egyszoval bar ar/ertek aranyban tunhet jo vetelnek a Xiaomi a hardvere alapjan, mivel nincsen tul jol optimalizalva igy nem sokat er.

nov. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, h melyik a legjobb. Ha lenne, akkor mindenki csak azt venné és a többi gyártó már csődbe ment volna.

70k már max alsó közép kategória. Bemész egy bármilyen üzletbe, ahol telefon kapható és veszel egyet 70k-ért. Kb mindegyik ugyanazt tudja.

nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Egyetertek a 2-es valaszoloval.

Ha hasznalt nem johet szoba, akkor javaslom ezt:

[link]

nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy A14 nem rossz telefon, viszont kihangosítva nem tudok beszélni, mert a másik fél nem hall rendesen, olyan, mintha egy dobozban lennék.
nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70-ért 5 évvel ezelőtti középkategóriásat kapsz.
nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég koros a hardver és a tároló típusa valamint wifi ax szabvány nincs, vagyis wifi 6-ra alkalmatlan az a14.


A legjobb Android rendszer a Samsung és Xiaomi-é.

A Samsung előbb adja ki a frissítéseket, tovább kapják a készülékek, cserébe hardveresen sokal gyengébbek a xiaominál.

Viszont kamerában, IP védettségben jobbak.


Ha tudsz vigyázni a telefonra, és egy gyorsabb hardver kell mindenféle képpen xiaomit néznék újonnan.

Note 12/ 12pro

nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os

Melyik Xiaomit ajanlod? Nekem igencsak meggyult a bajom a rendszerevel.

nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Note 12 és 12 pro.


Szerintem korrekt hardvert ad ebben a kategóriában.

nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van valami jó Nokia is kb 50ért.

g3 azt hiszem.

nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!