Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil csinálja a...

Melyik mobil csinálja a legjobb képeket olyan 70-80 ezres kategóriában?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Sokmindentől függ. Hardver meg szoftver is befolyásolja a kép minősegét. Sztem egy használt 2-3 éves csúcstelefon.
2023. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy milyen képeket, meg kinek a kezében...

Pl. full manuális beállítási lehetőségek mennyire adottak és camera2api és egyebek, amikből valaki ki tud hozni többet, valaki meg csak a automata fotógombot nyomogatja csak és az alapján


vagy hogy egyik tud szépen makrózni is, másiknak meg nagy látószöge van, harmadik meg gyenge fényben is jó, negyediknél hosszú záridővel éjszakai képet, ötödik pontosabban-gyorsabban állítja a fókuszt, hatodik több lencsével kooperálva mélységélességet és sok mást is software-esen is lekezel optika-rekesz-stbstb nélkül is, .... stbstb


viszont egy mobiltelefon, amiben az érzékelő lapka kisebb, mint a kisujjamon a köröm, ami egy picike kis lyukon tekint a világra, azzal nehéz elérni azt a színvonalat, minthogy egy fényképezőgépben nemcsak sokkal nagyobb méretű érzékelő van, de egy bazi nagy objektívon keresztül megy be a fény, és még tud pár dolgot...


meg ott van a vaku kérdése is, vagy hogy állítható-e meg azt tudja-e valaki kezelni, meg mennyire lehet fejleszteni ezt-azt... normális fényképezőgéphez egy komplett stúdióvaku rendszert lehet kötni, mobilnál kissé bajos, de még a "vaku" (akarom mondani világító led) villanásának az állíthatósága és fényereje is

2023. márc. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Automata és az a lényeg, hogy éles legyen a másik ember szeme, akit fényképezek. Ne legyen kockás meg homályos.
2023. márc. 22. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:

2.-es, ma 02:10-es vagyok


Hát, a fentit kb mindegyik tudja ebben az árkategóriában. De még sok pluszt is mindegyik.


Nem vagyok telefonbzi, de fotózásban igen, próbálgattam ki sokfélét.

Nekem is épp egy hasonló árkategóriájú Samsung van, másik ismerősnek xiaomi, harmadiknak ez-az-azaz

2023. márc. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Samsungot nézegettem.
2023. márc. 22. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Újonnan pl. Samsung A13

bár kissé túlexponál vagy túlélénkít néha képeket

de másik programot is le lehet szedni rá, mint a gyári

2023. márc. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!