Motorola moto G73?

Figyelt kérdés
Motorola moto G73, 8GB ram, 5G telefon vásárlásán gondolkodom. Van tapasztalatotok róla? Ár-érték arányban megéri?

nov. 28. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A netszerte elérhető írott és videós tesztekől az nem derül ki, hogy...?
nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglepo modon bejott ez a Moto telefon. Nem pont ez, nekem a G84 van meg,de nagyon sokat fejlodtek az evek alatt, jo valasztas szerintem. Nem akad, jol fotoz, gyorsan reagal amire csak kell. Ha kis plusz rafizetessel megis inkabb a G84 et valasztod a 12 GB rammal, akkor csak ajanlani tudom.
nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 válaszadó, sok tesztet és értékelést néztem, de az nem egyenlő egy hosszú távú felhasználó véleményével.
nov. 28. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem.
nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Motorola okostelefonnal bár tapasztalatom nincs, de a G73-at eleve nem venném, MediaTek-processzor van benne, ami az egyik legrosszabb technológia! Szerintem vedd fontolóra a #2-es ajánlatát, és vedd a G84-et (Snapdragon-processzor a legjobb!), vagy valami mást!

Mindenképp Motorola kell? Mennyire fontos az 5G? Mennyi a kereted?

dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fontos az 5G meg a jó proszesszor, de nem ragaszkodom márkához. 100.000 Ft körül a max, annál többen nem nagyon akarok erre költeni, nincs szükségem “puccos” telefonra.
dec. 5. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk, 100 ezer fölött se minden telefon puccos, vannak egész korrekt tudásúak, de ár-érték arányban teljesen jók, csak lényegében kompromisszum nélkül! :)


100 ezres plafonnal a Motorola Edge 30 lenne az abszolút legjobb, csak sajnos az akkumulátora eléggé gyenge! Már kissé régebbi típus ugyan, de 70 ezertől a Motorola Moto G60 is elgondolkodtató, főleg szuper ár-érték aránya miatt, de mindent összeségében 100 ezerig szerintem a Xiaomi 12 Lite a legjobb!

dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!