Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola G84 - Nem talalja a...

Motorola G84 - Nem talalja a GPS jelet a google maps-ba. Van valami opcio amit be kell allitani pluszba az Androidos telefonoknal?

Figyelt kérdés

Eddig mas OP rendszerut hasznaltam,elegge uj nekem. A gps megkattant. legyen napos vagy arnyekos az ido, elinditja az utvonaltervet. el is initja az utvonalat,de aztan valahol total mashol tesz le.

Pelda,mentunk a fouton es ez meg a mellette levo falu parkjabol akart kivinni. Letoltottem a helyi megye teljes terkepet,azt irta ugy hatekonyabb lesz. Valami otlet?



#GPS #jel #fuccs a gpsnek #kaosz es #eltevedes a susnyasba
2023. nov. 7. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy GPS teszt programot tölts le és nézd meg azzal. Illetve pl Waze-t próbáld ki.


Amúgy érdekelne, milyen a telefon, mert pont egy ilyet szeretnék venni, de ha lassú, vagy ilyeneket vacakol, akkor inkább nem.

2023. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A telefon nagyon jo! a 12 GB ram miatt vettem meg foleg. nagyon gyors,nem fagy. fotozas is jo. jatekokkal nem szoktam megpakolni. Egy sakk program van fent egyedul. Tarhely nagy de lehet boviteni is. Waze az nem valami torrent program? Tudsz javasolni GPS tesztelo programot amit mar probaltal korabban?

Osszessegeben jo kis telo. A doboz nem volt tomve. tolto, telefontok. Gyorsan feltolt. Az akksi nagyon jol birja. Nekem bejott. Azert ezt valasztottam ,mert tobb ismerosom javasolta,hogy nekik is M telojuk van,csak regebbi kiadas es azok is jok.

2023. nov. 7. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

A Waze egy navigációs program és szerintem jobb, mint a Google saját navija:

[link]


GPS tesztelésre pedig ezt ajánlom:

[link]


Google Pay amúgy mennyire megy jól a telefonon? Meg az akku 2 napot kibír?

2023. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az akku bir 3 -4 napot is,de mondom en nem jatszok rajta. Neha bongeszek a neten vagy gps. Tudok vele gond nelkul fizetni, tobb kartyat is hozza lehet adni. Vagy akar mozijegyet, vonat jegyet vagy egyebet. Nagyon kenyelmes. Ujjlenyomat is jol mukodik, ajanlott tobb ujjat tobb pozibol rogziteni. KOszi a tippeket, este ranezek ha hazaertem.
2023. nov. 7. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt tedd fel és állítsd be az agps adatok letöltési gyakoriságát (internet kell neki)

[link]

2023. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ranezek delutan,koszi a tippet
nov. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!