Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a kulonbseg a samsung...

Mi a kulonbseg a samsung galaxy s22 ultraba es az s 22 23ultraba?

Figyelt kérdés
nov. 28. 17:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
1-el több a 23
nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Meg dragabb
nov. 28. 19:15
 3/28 anonim ***** válasza:

Jobb a 23 ultra kamerája, 200MP meg jobb a zoomolási minőség is, a teljesítmény és az aksi üzemidő sokkal jobb lett az Exynos után. Az alptárhely is több (256GB)

:)

nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Az S23 Ultra az összes apró és idegesítő hibáját kijavította az S22 Ultrának. Például nem melegszik annyira, stabilabb, jobb az üzemideje, egy jobb főkamera nagyobb szenzorral, sokkal jobb videózási minőség (hála az új stabilizátornak), ezen kívül még kicseréltek sok kis apró alkatrészt. Én azt mondom hogy megéri az árát, főleg az S22 Ultrához képest.
nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nekem volt 22-es és most 23-asom van (Ultra persze), így az előzőekben leírtak mellé annyit tudok még hozzátenni hogy a térerő stabilabb. Azaz hegyek között ha kirándulok, vagy autózok valahova, nem veszti el a kapcsolatot. Cserébe az S-pent többször is újra kell "párosítani" ha kiveszem, ami a 22-nél nem volt probléma, de lehet hogy ez csak az én telefonomnál jön elő. Ja és asztalról felemelve a 22-t jobban meg lehet fogni az ívelt keret miatt, a 23-asnak kicsit egyenesebb a profilja, az kicsúszik néha a kezemből ilyenkor. De ez nem hiba, pláne hogy ha teljes oldalát takaró tokot használsz. Nem bántam meg a cserét, de ha az anyagiak sokat számítanak, az s22U sem élhetetlen telefon.
nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ertem mennyibe kerul a 23?
nov. 29. 15:24
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

"Ertem mennyibe kerul a 23?"


Ez változó.


Szürke import, hivatalos, használt, egyéb?


Mire gondolt a költő?


Miért érzem, hogy ez is egy felesleges kérdés volt a kérdezőtől?

nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Utolso: Hat eredeti
nov. 29. 19:08
 10/28 anonim ***** válasza:
Az S23 350K, az Ultra 520K hivatalos viszonteladótól.
nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!