Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro vagy iphone 15?

Andus95 kérdése:

Iphone 14 pro vagy iphone 15?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt vagyok, iphone 11-ről váltanék. Nekem az első szempont a fotózás/videózás lenne.

Melyik lenne a jobb választás?



nov. 29. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha fotózás akkor iPhone 15 Pro Max-ot ajánlom figyelmedbe! Már ha nem pénz kérdése nálad! Mert ha pénz is számít akkor T Phone Pro 5G (2023)-at vegyél!
nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Na hát ez jó kérdés... Mennyire akarsz/tudsz fotózni?

Ugyanis bár a 15-ben gyakorlatilag a 14 pro kamerája van, tehát harvedesen nincs nagy előrelépés, de szofrveresen mégis más a leányzó fekvése: ugyanis a RAW és a makrofotózás csak a Pro iPhoneokban érhetőek el. Tehát ha kellenek ezek a funkciók, tudod mire való a RAW és tudod is használni, utómunkázni, akkot Pro iPhone kell. Ha csak átlag tiktokkerkedéshez kell, akkor kg mindegy melyiket veszed.

nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Mivel a kettő közel egy árban van, és a 14 pro 120 hz kijelzős, így nincs érv arra, hogy miért a 15-öt vedd. Max az USB-C, bár szerintem aki iPhone-t vesz, az egy sz.ros lightning kábelt viseljen már el, még ha a többi cucca USB-C is. Szóval semmiképp se vennék sima iPhone-t, nettó rablás több 100 ezret elkérni 60 hz kijelzőért. És nem, mielőtt valamelyik fan benyögi, hogy ezen a 60 hz is olyan mint máson a 100000 hz, nem olyan. Mediamarktba kipróbáltam egymás mellett a 15 pro-t és a simát. Rendesen rosszul esett a sima 15öt lapozni, nézni, ahogy szellemképesen akadozva vált a kijelző két menü közt. Nekem 3 év 120 hz Samsung használat után borzasztó volt.
nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
20%
Azt vedd amelyik olcsóbb, olyan minimális különbségek vannak, hogy lényegtelen, hogy melyiket választod a kettő közül.
nov. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!