Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy A54 hogyhogy jó...

A Galaxy A54 hogyhogy jó telefon ha Exynos van benne?

Figyelt kérdés
2023. nov. 29. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ki mondta, hogy jó telefon? 😂🤦‍♂️
2023. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokan. Akár itt a fórumon is.
2023. nov. 29. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Árkategóriájában egész jó, de van nála jobb. Pl Pixel 6a jobb és ugyanannyi.
2023. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Azért a pénzért az a tudás bőven jó. A kamerája is nagyon jó ahhoz képest, hogy 150 ezer forintos telefonról beszélünk. Én amúgy nemtom mi ez az exynos fóbia. Nekem is azvan az enyémben, 3 éve műkődik, nem akad, nem melegdzik túl, az akksi is türhető
2023. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár szerintem technológiában a Snapdragon verhetetlen, de attól függetlenül az Exynos se rossz, sőt, a második legjobb processzormárka Androidnál! Én mondjuk szubjektíven mindenképp ragaszkodom a Snapdragonhoz, viszont Exynos-ból talán egyedül a 2200-as típusról olvastam negatívumot, hogy mennyire optimalizálatlan és szaggat, főleg a Galaxy S22-es szériában!

Ebben a kategóriában máig a Galaxy A52s az abszolút legjobb telefon, de ugye az már kifutott típus, így marad az A53 vagy A54, ha mindenképp Samsung kell ennyi pénzért, mindkettő egész jó kis telefon - az A53-nál az A54 nem sok dologban jobb, de az egyik pont a processzor!

Ennyi pénzért pedig ha valakinek mindenképp Snapdragonos telefon kell, akkor ne Samsungot vegyen, inkább Honor 70 a legjobb!

2023. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"sőt, a második legjobb processzormárka Androidnál!"


Mondjuk nem nehéz másodiknak lenni úgy, hogy csak Snapdragon van androidba, ami az első, és a best, meg mediatek ami egy hulladék xD. Szóval nem nagyon érdem a második hely.

2023. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ami nem Iphone az annyit is ér! semmit.
dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!