Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyhogy nincsenek QLED...

Simon Petrikov kérdése:

Hogyhogy nincsenek QLED kijelzős telefonok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Az amoled sokkal kevesebbet fogyaszt, szebb is (a fekete valódi fekete például)

Butaság lenne egy olyan kijelzőt belerakni ami 2x olyan gyorsan meríti az akksit!

2020. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

azt nem telefonokba fejlesztették,

kb mintha azt kérdeznéd miért nem gyárt a suzuki formaautókat amikkel a városban lehet menni és boltba járni.

2020. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1:


Az hogy szebb szerintem vitatható, nekem az IPS jobban tetszik, és ez alapaján gondolom a QLED is jobban tetszene.

2020. szept. 28. 23:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jobb mint az ips
2020. szept. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
85%

A QLED egy parasztvakítás. Emelt fényerővel nagyobb kontrasztot nyernek ki. Így szebbnek, kontrasztosabbnak tűnhet a kép (Led megvilágítású lcd panel)

Az OLED ellenfelének szánta a Samsung (QLED, majdnem OLED mikor olvasod), de az LG által kifejlesztett OLED technológia sokkal komolyabb, ott minden pixel egy led, teljesen kikapcsolhatóak, így 0 fényerőt képesek kibocsájtani. Sötétebb helyiségben a két technológiát megnézve látszódik legjobban a különbség. Ne akarj QLEDet telefonokba.

2020. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem túl drágák lennének
2020. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!