Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A 2000-es évekbeli Sagem és...

A 2000-es évekbeli Sagem és Trium mobilmárkákkal, cégekkel mi lett?

Figyelt kérdés
Populáris tucat telók voltak mint a többi márka, aztán hipp-hopp eltüntek.

dec. 1. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Mitsubishi (Trium) 2008-ban megszüntette a mobiltelefon-gyártást.


A Sagem mobiltelefonos ágazata 2011-ben csődbement és felvásárolta a kínai mobiwire. A mobiwire "fehér címkés gyártó", azaz a szolgáltatóknak gyárt, amit aztán azok saját márkajelzéssel árusíthatnak. Ahogy nézem, a magyar vodafone árult ilyet, de az eredeti, mobiwire márkanéven.

Itt megtalálod a típusait:

[link]

dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha életemben nem láttam ilyen készülékeket.
dec. 1. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első mobilom Sagem volt, kellemes emlék :)
dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem a MyV-55 és a My400V modelljei voltak meg nekem, Triumtól pedig a Mars, de mégis valahogy a Sagem jobban megfogott, megtetszett, de mindkét telót szerettem ugyanúgy, imádtam.

Szép emlékek fűznek hozzájuk.

Kár, hogy mindkét mobilgyártó abbahagyta a telefon gyártását valamilyen oknál kifilyólag.

Azért a franciák is tudtak ám meglehetősen jó, minőségi telefonokat gyártani.

Az Alcatel mondjuk nem volt éppen valami megbízható szerintem, gyakran voltak szoftveres, vagy hardveres hibái.

febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!