Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy Iphone...

Szeretnék venni egy Iphone 11-et,érdemes? Vagy inkább nézzek másikat

Figyelt kérdés

dec. 3. 19:03
 1/4 anonim válasza:
49%
Én iPhonos vagyok, és meg vagyok elégedve a készülékkel, tudom ajánlani. Mindenki másra esküszik, de az biztos, hogy jó a szoftvere és egyszerű kezelni.
dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon jó, nekem már 3 eve megvan. Es szeretnék egy 14 est vagy 13 ast
dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem ajánlom. IPS kijelzője van ami sokkal rondább mint ami a telefonok 95%-ában található, a 60 Hz csak hab a tortán. Ezen felül elég gyatra az üzemideje is. A kamerája egész jó, de van egy határozott lemaradás az utódjához képest. Igaz, szerintem szebb készülék mint az újabbak és sokkal jobb hogy lekerekített a széle, de akkor már ott a 11 Pro és az sokkal jobb. Esetleg ott a Galaxy S21 FE ami mindenben jobb és hasonló áron van.
dec. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11-et már nemigen éri meg venni. 13-tól alább nem érdemes adni.
dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!