Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előleg nélkül ki tudnék hozni...

Előleg nélkül ki tudnék hozni egy Iphone-t, ha egy éve ügyfél vagyok a vodafonenál?

Figyelt kérdés
Az ügyfélszolgálaton megérdeklődtem,hogy mikor kerülhetném el a 100-200e forintos előleg fizetést. A nő azt mondta hogy ha egy éve ügyfél vagyok, akkor. Mivel nemrég töltöttem be a 18-at még nem vagyok ügyfél sehol, de elgondolgoztam hogy lehet fizetek egy olcsó csomagot 1 évig,hogy utána 0 ftos előleggel részletfozetésre megkapjam az Iphone-t. Azonban egy kicsit bizonytalan vagyok, biztos így van ahogy mondta, és nem kell semmi előleget fizetni így, vagy csak alacsonyabbat?

dec. 4. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Úristen b+!
dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Először legyen munkahelyed. Utána egy év alatt összespórolod legalább az előlegre való pénzt.
dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

És a törlesztőt miből fizetnéd?

Egyébként ki találta ki ezt a "kihozni" kifejezést? :D

dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
18 évesen ennyire kell egy iphone? Nem hiszem el, hol tart az emberiség már... Törlesztő miből lesz fizetve?
dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
van munkahelyem okos emberek
dec. 4. 12:11
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mi a kérdés? Vársz egy évet, aztán újra megkérdezed az ügyfélszolgálatot. Egy év alatt még ezerszer variálhatnak a pontos feltételekkel.
dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen Iphone kell csak egy új telefont szeretnék, szerintem ez az oldal pontosan arra van hogy tanácsokat,véleményeket mondjunk egymásnak. Nem értem miért nem lehet normálisan kezelni egy "18 évest" és nem gondolom hogy ti sokkal "okosabbak" lennétek nálam. Egyértelműen ha nem lenne pénzem, nem kezdenék bele ebbe az egészbe.
dec. 4. 12:18
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez de szomorú, kell az ájfón villogni, aztán ha leejted három hónap múlva megy a sírás, hogy nem fizeted vissza a hitelt. Hozzad ki akkor...
dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%

Nem csak téged kezelnek így, hanem mindenkit. Főleg ha a kérdésben még az iPhone szó is szerepel, akkor pláne nekimennek a kérdezőnek.


Szóval minden szolgáltatónál megvannak a feltételei a részletes vásárlásnak. Nem feltlenül csak az előfizetésben eltöltött idő számít, de a díjcsomag is. Ha minél drágább díjcsomagod van és minél hosszabb ideig vagy előfizető, annál nagyobb lesz a vásárlási limit. 1év minimum díjcsomaggal valószinüleg kisebb limitet fog adni, vagyis kb 200 ezres telefont adnak oda nulla forintért, a drágábbakra már kell előleg. De az is számít hogy volt-e nem időben befizetett számlád az vásárlást megelőző 1 évben. Tehát több paraméternek kell megfelelni, nem csak az időnek. Ráadásul majd a vásárláskor az is számít, hogy akkor milyen díjcsomagot fogsz választani a telefonhoz.

Ha most van telefonod, akkor talán az lenne a legjobb ha átváltod előfizetésre és gyűjtögeted az időt. Meg mehet a malacperselybe is egy kis pénz, hogy legyen előlegre.

dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ragaszkodsz a Vodához? Úgy nézem, hogy a Telekomnál simán kaphatsz 0 forint befizetéssel telefont, nem kell 1 éves előfizetés hozzá. Viszont ez esetben szinte biztos, hogy munkáltatóit meg kérnek.
dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!