Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android: Miért szakad meg a...

Android: Miért szakad meg a wifi kapcsolat 10 mp-enként?

Figyelt kérdés

Itt van 50-70 cm-re mellettem a másik telefon, amiről megosztom az internetet és szó szerint 10 mp-enként (vagy még gyakrabban) megszakad a kapcsolat.

Huawei P9-ről osztom meg az internetetet és Huawei P8 Lite-tal fogom a jelét. Nincsen tok egyik készüléken sem. Térerő van. Hideg van, az igaz...3 fok legfeljebb...



dec. 4. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Huawei+android… mit vársz?
dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az internet kapcsolatnál az van beállítva, hogy csak aktív adatforgalomnál hozzon létre kapcsolatot, a végén bontsa. Be kell állítani állandóra a kapcsolódást, akkor nincs ilyen gond. A P8-at nem ismerem, routereknél és régebbi telefonoknál szokott lenni ilyen funkció.
dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es! Korábban az említett Huawei P8 Lite-ról osztottam meg az internetet egy szintúgy Huawei P8 Lite-ra (amin elavultabb rendszer volt) és semmi gondom nem volt vele. Ez tény. Ez pedig most P9 (mármint amiről osztom)...akkor logikailag arra a következtetésre jutok, hogy egyáltalán nem kellene, hogy gond legyen.


Értem 2-es, köszönöm! Kerestem a wifi beállításoknál, de nem találtan ilyen opciót. Csak ezek voltak:

[link]

[link]

[link]

Esetleg máshol lenne ilyen opció?

dec. 5. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
10 másodperces Tom.
jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!