Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett? Lehet tenni...

Mi történhetett? Lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 3 éves Xiaomi Redmi 9T telefon. Mivel hosszú hetek óta nem kapcsoltam ki így este szerettem volna egy újraindítást csinálni. Ki is írta, hogy "újraindítás" azután kikapcsolt és be soha többet. Pár hónappal ezelőtt már történt ilyen. Akkor szétszedtem, lehúztam az akksi csatlakozóját, vártam kb. 10mp-et és visszatettem. Akkor segített, életre kelt a teló. De most sajnos nem. Vettem bele egy új akksit, hátha..!? De sajnos egyelőre nem segített rajta. A töltést sem jelzi ha felteszem töltőre és hiába nyomom 5-10-15-20mp-ig a bekapcsoló gombot, nem reagál.

Van valami ötletetek, mi lehet a baja? Érdemes lehet elvinni szervízbe vagy jobban járok ha veszek egy másik telefont?

Életre lehet-e kelteni legalább annyira, hogy amit tudok lementsem róla?

Van-e valami trükk, hogy ilyen esetben mit kell megbizgerálni vagy veszett fejsze nyele?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



dec. 5. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Látatlanba ez szerintem elnyekkent. Ha nincs pénzed meglepni magad egy új mobillal karácsonyra (és mástól sem várhatsz ilyesmit a fa alá), akkor én szervízbe adnám sürgősségivel, hogy karácsony előtt annyit mondjanak meg, hogy érdemes-e javíttatni, avagy sem + mentsék le róla az adatokat)

Ha nem, akkor most bizonyára jó kis karácsonyi akciók lehetnek - engem most pont nem érint, júniusban cseréltem telefont, egy féléves Pro telefont meg nyilván nem fogok lecserélni - és -ha a helyedben lennék - néznék valamit magamnak (a keretemnek megfelelően) a jelenlegi kínálati palettáról.

(Karácsony kapcsán aztán úgyis jönnek most százával a mindenféle akciók...)

dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Android… LOL!
dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!