Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szekrényem mélyéről előkerül...

A szekrényem mélyéről előkerült a régi Nokia 3220-as mobilom, csak mivel már nincs benne sim,így nem engedi a menübe lépést,pedig jó lenne mert vannak még benne érdekes képek. Valamilyen fortélyok nem létezik, hogy megoldható legyen a menü?

Figyelt kérdés

dec. 6. 15:15
 1/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
76%

Rémlik nekem is valami telefon, kártya nélkül nem engedett tovább haladni.

Nem is merem leírni, hogy raktam bele egyet.

dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régi fajta t-mobilos klasszikus nagy sim kártyát már kilométeres körzetben sem lehet találni.
dec. 6. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezért adnak a SIM kártyához mindig kereteket is, hogy mindenbe passzoljon. Plusz, a kicsit is bele lehet ügyeskedni ideiglenesen.
dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
68%

De nekem vannak letört keretek, amibe beilleszthető a kisebb kártya is.

Nem tudok róla, hogy a régi telefon károsítaná az újabb kártyát, mindamellett legtöbb háztartásban akadnak olyan hulladék kártyák, ami próbára megfelel.

Nem kell hozzá aktív kártya, csak valami legyen. Ha jól emlékszem.

dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tettem bele inaktív lejárt kártyát, azzal sem működik a menü.
dec. 6. 15:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen SIM tálcája van? Simán akksi alatt? Ráhajtós? Benyomós? Vagy simán csak be kell dugni magában a telefon oldalába a SIM-et?


A SIM méretének csak az a lényege, hogy ne mozduljon el a helyéről. Akár papírból is csinálhatsz valami nagyobb hátat a kicsinek, hogy a helyén maradjon, míg elvégzed a dolgod.

dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akksi alatti
dec. 6. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezen kép alapján kivágsz egy SIM-et egy vastagabb (de nem túl vastag) papírból:

[link]


A SIM műanyagos felét felragasztod rá, úgy hogy jó helyen legyen:

[link]



Beteszed, celluxal rögzíted, s ráteszed az akksit.

dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!