Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire megbízhatóak az...

Mennyire megbízhatóak az AliExpress-es utángyártott telefon akkumulátorok?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan ez érdekelne:

[link]

A Samsung Galaxy A8 2018 telefonomban kezd rövidülni az akkumulátor üzemideje, már egy ideje fontolgatom, hogy cserélni kéne, ma a hátlap is betört (a munkahelyen kiesett a zsebemből), úgyhogy hátlapot veszek rá, egyúttal új akkut is. Azért pont ezt néztem ki az eredeti helyett, mert az eredeti az csak 3000mAh, ez meg jóval nagyobb a felirat szerint (aztán lehet, hogy kamu), azért szeretnék bele ilyen akkumulátort. Vajon tényleg 4400mAh, vagy kamu? Tovább bírná egy töltéssel, mint a gyárival? Robbanni, kigyulladni ugye nem fog? Ha esetleg ez kerülendő, akkor szeretnék egy linket, ahol 3000mAh-nál nagyobb akkut tudok venni, ami jó az A8-ba (sima A8, nem Plus!).



dec. 6. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamu lesz az a kapacitás, az nem kizárt, hogy átcimkézett használtat kapsz.

Én a PLANETEMOBILE Store nevű eladótól rendeltem egy régi Galaxy S4 Mini mobilomba akkut és eredetit kaptam tőle.

A te mobilodba valót is árul:

[link]

dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Jah 5500 pénzért kapsz másfélszer akkora akksit, szerszámkészletet, meg még 2 kici kínai is lesz a csomagban, hogy amig az egyik kicseréli az akksit, addig a másik vacsorát csinál.


Ugyanakkora helyre másfélszer akkora energiát nem lehet besűríteni a jelenlegi szinten. Vagyis vagy kamu a 4400mAh, vagy jóval vastagabb az az akku és nem fog beférni.

Láttam több olyan viddeót is ahol az akkumulátor szalagkábele nem illeszkedett a készülékhez, nem lehetett rádugni a csatlakozóra, mert 1-2 centivel arrébb volt. Valszeg valami másik akksit küldtek. Ezért nem cserélek én itthon akksit. Szívjon vele a szervizes.

Fotómasinákban, kamerákban használtam utángyártott akksit sokat, azokkal nem volt gond sosem.

dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
66%

Sima ne hallgass rájuk. Kb otthon is ezt rakják be 5x annyiért… kinek nem inge…


Válassz olyat aki kifejezetten ilyesmivel foglalkozik. Én MacBookba rendeltem meg iPhoneba es teljesen megvagyok elégedve vele. Ha van ami drágább az valószínű jobb minőség is lesz.


Azt hogy használtat kapj kizártnak tartom.

dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
50%
Én egy időben sokat rendeltem az Ali ról, de ilyen dolgoknak azért vannak hibaszázaléka. Akksit nem, de pl. távirányitót sóztak rám olyanokat aminek a panelja halott volt, nem lehetett programozni. Nyilvánvalóan gyártási selejt volt, de elpasszolták. Biztos van olyan eladó aki megbízható, de nekem igazán nem derült ki, hogy kik ezek a forgalmazók: profik vagy kóklerek, szélhámos, haszonleső, gonosz, megveszekedett csalók vagy jó emberek.
dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!