Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Utángyártott laptop akkumuláto...

Utángyártott laptop akkumulátorokban mondanátok megbízható márkákat?

Figyelt kérdés
Egy Asus K52J-be keresek megbízható akkut. Elég sok utángyártott akkut látok a neten, de nem igazán értem az egészet, valaki egy 4400 mAh-s akkut ad 8000 forintért, valaki pedig 17000-ért. Mi ez a kétszeres árrés?

2021. okt. 14. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, az utángyártottak ~7-11K, az Asus gyártmányok ~15-25K.

[link]

[link]

[link]

Ha találsz, akkor Green Cell.

2021. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából a Green Cellt nézegettem én is, de elég sok negatív pontot kapott külföldi oldalakon, így elpártoltam tőle.
2021. okt. 14. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

A Green Cell hivatalos magyar forgalmazója: [link]

Vettem tőlük Bosch fúrógépbe akksit, teljesen korrektek, felhívtak pontosítás végett, 12 hónap gari volt hozzá, és azóta is működik.

2021. okt. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igazán rendes vagy, hogy segítesz, de továbbra sem veszek tőlük. Túl sok a negatív "review" laptop akkukra.
2021. okt. 14. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor maradnak a noname utángyártottak, ha nem akarsz asust venni. :( Rizikó mindegyikben benne van, azt válaszd, amelyik a hosszabb garit adja. (ne 6, hanem 12 hónap legyen


@off

2 nappal gari lejárta után cellazárlatos lett az autó akksim :)

2021. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát az egyik oldalon 12 hónap garit adnak az egyikre, amiben - állítólag - A+os japán cellák vannak.


Megveszem, aztán meglátjuk.

2021. okt. 15. 07:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!