Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S23 FE jó...

Samsung Galaxy S23 FE jó választás, ha megjelenik itthon?

Figyelt kérdés
Elvileg december közepén érkezik, igaz Exynos procival. Ez tényleg annyira gyenge, mint amennyire hisztiznek miatta sokan? Az árat kb 280 ezer ft körülire saccolom, de nyilván sok normálisabb boltban hamar lemegy az 250 ezer alá is akár, főleg, ha kijön az S24. Vagy inkább a sima S23? Ez is jó még vagy 3 évig? Gondolom még vagy 3 android főverziót megkapnak.

dec. 8. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább az S23-at javasolnám. Eddig is Samsung telefonjaim voltak, és amikor kijött az S23-as széria Snapdragonnal itthon is, akkor úgy gondoltam, hogy ez must-have. És nem bántam meg, gyorsaságban valóban nincs észrevehető különbség a kettő közt, akkumulátorhasználatban viszont annál inkább van.
dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az S23 ugye 4 verzió androidot ígért, és tán 13-al jött ki. Akkor még a 16-ot is megkapja, és utána még egy év biztonsági frissítést ha jól gondolom? Vagyis még majdnem 4 évig friss androiddal használható. Na, megvárom akkor az s24 megjelenését, hátha esik kicsit az ára.
dec. 9. 07:16
 3/3 anonim ***** válasza:

"Exynos procival. Ez tényleg annyira gyenge, mint amennyire hisztiznek miatta sokan?"

Hát figyelj, snapdragon verzió mindenben jobb szokott lenni pl teljesítmény/készenléti idő stb


Nem tudom mennyire játszol telefonon, de pl emulátorok is jobban futnak snapdragonon.

dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!