Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pár mondatos beszélgetés után...

Pár mondatos beszélgetés után Ti is furcsállnátok/sértésnek vennétek ha valaki telefonszámot kérne,vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Én világ életemben úgy voltam ezzel,hogy aki 2 mondatváltás után telefonszámot, vagy egyéb elérhetőséget kért, azzal nem is beszéltem tovább. ha a társkereső oldalon tud üzenetet írni,akkor máshol mivel lenne másabb? Engem vertek már át ezekkel,.így elég bizalmatlan vagyok,és sokaknak ez nem is tetszik. Mit tegyek abban az esetben,ha valaki túl hamar kér elérhetőséget,de még nem akarom megadni?
dec. 9. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Fura, szerintem nagyon gyors tempó..Szerencsére tőlem nem kértek elérhetőséget csak akkor amikor már eljutottunk arra a szintre( 2-3 hét irkálás messengeren) hogy találkozzunk és így fontos az elérhetőség ha az egyik késik, vagy ha nem találjuk egymást a mondott találka helyen..Szerintem nem normális hogy 2 mondat után már a telószámot kéri..Kérdezd meg minek lenne szüksége a számodra?
dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%

Az ilyenek mondják 45 évesen, hogy "azért vagyok még szingli, mert így jó nekem", közben meg minden este álomba sírod magad, reggel pedig gyomorgörccsel ébredsz, mert tudod, hogy aznap sem nyitja rád senki az ajtót a pizzafutáron kivül. Mert ugye rendeltél két pizzát is hogy legyen másnap reggelre is valami kaja. De amikor a futár úgy köszön el, hogy "jó étvágyat nektek", akkor a legszivesebben kidobnád az egészet a kukába és felhúznád magad a fűtéscsőre sállal.

Értem én a problémát, van kockázat, de hangolj kicsit a műszereiden, mert ha ennyire érzékenyek, akkor egyedül fogsz meghalni 65 évesen elhízva, súlyos alkohol és nikotinfüggőként a macskáid társaságában és az egész lépcsőház élljenezni fog amikor a halottszállítók visznek el tepsiben.

dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze,mindent jöttmentnek,aki telefonszámot kér,azonnal meg kell adni..Aztán futsz sírva boldog,boldogtalanhoz, hogy jajj ellopták az adataimat,jajj feltörték a bármimet..
dec. 9. 14:44
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne add meg, kérdezd meg mire kell neki?
dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
ne ad meg ennyi,te döntésed.
dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szirty ***** válasza:
0%

Én nem veszem sértésnek ha pl. egy üzletben házhoz szállítást kérek és az elérhetőségem után érdeklődik megadom (nyilvánvaló okokból).


"ha a társkereső oldalon tud üzenetet írni,akkor máshol mivel lenne másabb?"


Nem ismerek olyan üzletet, futárszolgálatot stb ahol társkereső oldalon keresztül tartanák a kapcsolatot az ügyféllel.

dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Ha egy online senki idegenről beszélsz, ugyan miért kellene számot megadni?

Sem indoka, sem értelme, viszont baromi kockázatos.

Eleve, nem is vall nagy intelligenciára a kérés. Vagy simán hülyének néz téged, baleknak.

dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!