Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg olyan sokat 'tud'...

Tényleg olyan sokat 'tud' iphone 20w-os gyorstöltő az utángyártott töltőkhöz képest?

Figyelt kérdés
Töltőfejet szeretnék venni új iphone telómhoz, és elgondolkodtam, h mennyit érdemes belefektetni: 2-10eft-ig kaphatóak! És sajnálom rá a 10eFt-ot!
dec. 10. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Van 8-ért is.

[link]

Szerintem megéri egy jobb minőségű töltőt venni. Akár az Apple 20W-osát, akár valami más megbízható gyártó termékét. Én már 5 éve használok egy 18W (akkor még nem volt 20W-os) apple usb-c töltőt. Meg van egy 2011 vagy 2012-es usb-a-s iPad töltőm. Ezekkel töltök mindent is. Powerbankot, elemlámpát, borotvát, hajnyírót, stb. Ha veszel egy normális töltőt, akkor 10 évre számolhatsz vele. Évi 800 forint sok?

dec. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%
Az Apple 20W áráért vehetsz egy 40W-os Huawei-t vagy egy 25-ös Samsungot és még egy gyorskajára is marad pénzed.
dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!