Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 90 vagy Xiaomi 13T vagy...

R.Réka kérdése:

Honor 90 vagy Xiaomi 13T vagy Samsung s23 ? Nincsennek nagy igényeim, sima felhasználo vagyok aki szeret fényképezni. Véleményeket és érveket kérek!

Figyelt kérdés

Sziasztok, telefonvásárlás előtt állok, de nem igazán értek hozzá... Samsungom van most is, de az S23-ra sajnálom a pénzt, hasonló tudással keresek telót.

A fent említetteken kívül is fogadok javaslatokat hogy 250ezer ft értékben mit érdemes most venni.

Köszi :)



dec. 11. 10:12
 1/8 anonim válasza:
35%
Én Samsung A54-et vettem,.de nem igazán szeretem. Honor 90-et akartam, de lebeszéltek, hogy így a Samsung, amúgy a szoftverfrissítés, vízálló stb. Nagyon megbántam. Előtte is Honor volt, 4 évet bírt, az akksija és a mikrofonja ment el. Én is ezt vennék, ha tehetném. Csak ugye "gáz" a kínai telefon, meg divat leszólni mindenhol, hülye voltam, hogy másokra hallgattam, ha nekem bevált. Iphonet vettem volna, ha nem sajnáltam volna rá a pénzt. A Xiaomit nem ismerem.
dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
S23
dec. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gérard G. válasza:
74%

Kezdjük s23 vs xiaomi.

A xiaomi egyetlen előnye a gyorsabb töltés, nagyobb kijelző.

Gyakorlatilag ennyiben ki is fújt, összes többiben a Samu a nyerő


S23 vs Honor

A honor egyel régebbi és gyengébb snapival van felszerelve, vagyis megintcsak mindenben a Samu nyert.


Igazából a Samuval egyik sem összehasonlítható!

Teljesen más kategória már.

dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Androidos téren itthon a Google Pixel hivatalos forgalmazás hiánya végett a Samsung ajanlható csak. Minden más nevetségesen gagyi, szót sem érdemlő mobil.
dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek :)

Samsungot egyedül az ára miatt tettem a sor hátuljára, nem szerettem volna 300at adni érte. Még egy kérdés ... az A54 is jobb mint a felsorolt előzőek, ha már Samsungnál maradunk?

dec. 12. 13:09
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Kamerában nem biztos, hogy jobb, bár jó minőségű az is, de szoftveresen igen. Igaz Exynos proci van bennük, amit sokan kritizálnak, de erre a tipusra a felhasználói nem szoktak panaszkodni. Szerintem ár/érték arányban nagyon jó.
dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 3 kiszemelt telefon közül én is egyértelműen az S23-at javaslom! Egyetlen hátránya talán, hogy csak 8 GB ramja van, de az is pöpecül tudja vinni a szoftvert, főleg hogy processzorban meg abszolút a legjobb van benne, ami manapság telefonban lehet: Snapdragon 8 Gen 2, ráadásul annak is egy speciális, direkt a Samsung S23-as szériára optimalizált verziója! Ezen kívül vízálló és 8K-ban is tud videózni, ezekkel is jobb a másikaknál! És nem feltétlenül kell 300 ezret kiadni érte, normális webshopokban is van kicsit olcsóbban, MobilCorner-nél 280 ezerbe kerül!


Xiaomi 13T-t nem ajánlom, bármennyire is überszupernek tűnik, de eleve az hogy MediaTek-processzor van benne, nálam például már kiesik, annak a legrosszabb a technológiája!


A Honor 90 egy egész jó középút lehet: 1200p kijelző, 200 MPx kamera, és 12-16 GB ram különösen vonzóvá teszik, mindezt bőven 200 ezer Ft alatt elgondolkodtató telefon, de például üzemidőben is gyengébb a másikaknál, illetve árához mérten a processzora is csak középkategóriás! De legalább Snapdragon !


Illetve még figyelmedbe tudom ajánlani Xiaomi-ból a sima 13-at: csúcsprocesszor, vízálló, 8K-videózás, de az S23-tól meglepően jobb képminőség, és mindegyiktől jobb üzemidő, legolcsóbban 270 ezer Ft körül kezdődik!

dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
dec. 13. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!