Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt vagy új telefont vegyek?

Használt vagy új telefont vegyek?

Figyelt kérdés

30.000-ft a keret. Használt piacon nézelődjek vagy újat de akkor nyilván kínai telefonokat? Youtube meg alap felhasználásra kellene.

Használtat azért nem preferálok, mert nem tudom hogy milyen a felhasználói élménye egy régebbi androidnak.



dec. 11. 12:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használtat.
dec. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

30000 forintért ne várj semmiféle felhasználói élményt.

Használtan nézzél valamit, minimum 4 gb rammal. Újonnan ennyiért csak hulladékot kapsz.

dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Használt. Újonnan csak Android GO-s telefont kapsz ennyiért. Azok használhatatlanok.
dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig amire a kérdezőnek kell, youtube és alap felhasználásra, arra pont jó egy Android go telefon is. Én most vettem faternak Redmi A2-t. Eddig teljesen korrekt telefon, IPS kijelző igaz, de normális a megjelenítés, és eddig fagyás se volt.
dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem android go-s van, 20ezer volt, és több mint 1 éve tökéletesen működik.
dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem értem mi a baj az android go-val. Mit nem tud alapfelhasználasra, ami kell?
dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

"Használtat azért nem preferálok, mert nem tudom hogy milyen a felhasználói élménye egy régebbi androidnak."

Jobb, mint egy 30 ezres újnak.

Egy példa:

[link]

dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Vegyen akkor 5 éves használt lefingott sz.rt 5 szériával ezelőtti androiddal, törött hátlappal, és valszeg kuka akksival. Tapasztalatból mondom, hogy egy Samsungnak, de amúgy bármilyen más ennyi éves telefonnak, főleg sokáig szekrényben állás után felpuposodik az akksija, ha elkezded használni és kuka. Kezdhetsz egy akksi cserével még 20 ezer forintért ebbe a telefonba, ha a kijelzőjét vagy a hátlapot szét nem nyomja a felfúvódás közben a régi. Valóban jobban megéri, mint újonnan pl. egy Xiaomi egy év garanciával.
dec. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon vegyes vélemények vannak, akkor inkább az érdekelne, hogy ezekről személyes tapasztalatokat tudnánk gyűjteni?


[link]


[link]


[link]


Ezek újak, de szerintem messze vannak teljesítményben egy 5-6 éves samsung, huawei, iphone-hoz képest

dec. 12. 10:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mézzel el egy ilyen plázába ahol vannak telók kirakva. Láttam 30 ezerért egész modern telefont is, meg is lepődtem
dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!